Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Reggaeland 2014: Znamy pierwszą gwiazdę festiwalu!

Zgłoś nadużycie
Organizatorzy festiwalu, który w tym roku odbędzie się w dniach 11-12 lipca na nadwiślańskiej plaży w Płocku ogłosili pierwszą gwiazdę, która wystąpi na imprezie.

Tegoroczny skład artystów, którzy pojawią się na festiwalu otwiera grupa Iration Steppas & Tena Stelin. Brytyjczycy pojawią się w Płocku specjalnie dla Was z rzadko uprawianym przez nich instrumentalnym występem live!

W swojej muzyce Iration Steppas tworzy brzmienia o niezwykłej sile, które nie pozwalają ustać w miejscu.Paradoksem jest liryczna forma jaką przybiera cyfrowy Dub oparty głównie na rytmie oraz plemiennych zaśpiewach.
Podczas Reggaeland 2014 Iration Steppas da ekskluzywny występ na żywo, stokrotnie cięższy od ich DJ-setów, które poznała już polska publiczność.
Towarzyszyć im będzie Tena Stelin, jeden z najbardziej liczących się wokalistów brytyjskiej sceny Roots & Culture.

Iration Steppas powstał na początku lat 90. w Leeds. Mark Iartion zainspirowany działalnością legendarnego Jah Shaki początkowo grał w klubach, prezentując współczesne dźwięki, które leżały u podstaw jego zainteresowań muzycznych.
W 1993 roku dołączył do niego Dennis Rootical z którym stworzyli jedno z najbardziej oryginalnych brzmień muzyki dubowej. W szybkim czasie Iration Steppas zaczęli tworzyć własne dźwięki i jako jedni z pierwszych nagrywali własne utwory, aby później miksować je na żywo. Występowali w klubach niemal na całym świecie, a każdy ich show wzbudzał entuzjastyczne reakcje wśród publiczności.
Dzięki swoim produkcjom zdobyli uznanie zarówno wśród fanów reggae, jak też i współczesnej elektroniki.

Iration Steppas od ponad 20 lat czynnie działają na scenie, nieustannie produkując nowe utwory, z którymi podróżują po całym świecie. W poprzedniej dekadzie związali się min z wokalistą brytyjskim Tena Stelin, który gościnnie pojawił się na ostatniej długo oczekiwanej płycie zespołu „In The Dub Arena".


Jak zapewniają organizatorzy festiwalu w gronie gwiazd, które będziemy mogli zoaczyć i usłyszeć na tegorocznym Reggaeland znajdą się plejada artystów- perełek i legend kilkunastu odmian muzyki reggae z całego świata.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję