Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Pierwsi artyści OFF Festivalu ogłoszeni!

Zgłoś nadużycie
Jak co roku organizatorzy OFF Festivalu szykują dla Was zróżnicowany program w którym pojawią się artyści grający muzykę najwyższej próby. Na tegorocznej edycji OFF Festivalu, który odbędzie się w pierwszy weekend sierpnia (1-3 sierpnia) w Dolinie trzech Stawów w Katowicach będzie można usłyszeć m.in. Neutral Milk Hotel, Glenna Brancę z orkiestrą, Holdena (live), Oranssi Pazuzu, Fuck Buttons i Perfume Genius.

Grupa Neutral Milk Hotel swoją sławę zawdzięcza kultowemu już dzisiaj albumowi "In the Aeroplane Over the Sea". W swojej twórczości artyści z tej grupy łączą w znakomity sposób folkowe melodie z brzmienia lo-fi. Dzisiaj grupa a głównie jej twórczość staje się inspiracją dla kolejnych formacji, takich jak Arcade Fire czy The Decemberists, w których numerów wyraźne można usłyszeć echa pomysłów tej grupy.

 

Gleen Branca- jedna z najważniejszych postaci sceny no wave. W swojej twórczości artysta nagrywa ogłuszające a zarazem skomponowane z wielką precyzją kompozycje gitarowe. Glenn Branca będzie kuratorem jednego dnia na Scenie Eksperymentalnej! Więcej szczegółów już niebawem.

 

Holden- pomimo swojej długoletniej nieobecności na scenie muzycznej, potrafił powrócić i to w wielkim stylu, wydając album "The Inheritors", który został uznany za jeden z najlepszych w ubiegłym roku. Dzieki swojemu powrotowi na scenę przywrócił pamięć o analogowych syntezatorach KLF, a jego taneczny numer ,,Renata" zyskał sobie wielu zwolenników.

 

Oranssi Pazuzu - ta fińska formacja w swojej twórczości łączy w sobie tylko znany sposób wolność i trans psychodelicznego rocka lat 70. z bezkompromisowością oraz brzmieniami charakterystycznymi dla całkiem współczesnego black metalu. Trzeci album Oranssi Pazuzu, zatytułowany "Velonielu", to jedna z najlepszych płyt z muzyką ekstremalną minionego roku. 

 

Fuck Buttons - po ich wielkim występie na inauguracji Igrzysk Olimpijskich, podczas której widzowie na całym świecie usłyszeli potężne "Olimpians" ich kariera rozkwitła na dobre. Po takim sukcesie Fuck Buttons bynajmniej nie złagodnieli. Ich najnowsza płyta "Slow Focus" roztacza apokaliptyczne wizje przy akompaniamencie potężnych bitów i armii syntezatorów.

 

Perfume Genius 
W swojej kameralnej twórczości grupa opowiada niełatwe historie a jednak towarzysząca im muzyka jest oszczędna i przyjazna, wypełniona frazami pianina, delikatnymi brzmieniami perkusji , subtelnymi chórkami i szczerym, kruchym głosem wokalisty. Drzemie w nim jednak odwaga, która każe mu nie unikać trudnych tematów i zaskakujących perspektyw.

 

 

Bilety na imprezę są już dostępne w sprzedaży w OFF Sklepie.

Cena karnetu do końca lutego to jedyne 180 złotych! Spieszcie się - od marca karnety będą droższe.
Ważne:
Cena karnetu nie obejmuje w tym roku miejsca na polu namiotowym. Można dokupić je osobno, za 60 złotych (co obejmuje nocleg od piątku 1 sierpnia do poniedziałku 4 sierpnia). 
Ci, którzy wykupią pole namiotowe na wspomniane trzy doby, a będą chcieli pojawić się w Katowicach wcześniej, będą mogli dokupić noc z czwartku na piątek na miejscu, w cenie 25 złotych od osoby.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję