Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Dodatkowe bilety od Backstreet Boys.

Zgłoś nadużycie
W związku z ogromnym zainteresowaniem koncertem Backstreet Boys w Polsce członkowie boysbandu przekazali specjalnie dla swoich fanów specjalną pulę biletów.

Dodatkowe bilety na koncert pochodzą ze specjalnej puli 50 wejściówek, które członkowie zespołu mieli zagwarantowane w umowie z organizatorem imprezy w Warszawie i są zazwyczaj przeznaczane dla członków rodziny muzyków bądź ich przyjaciół. Tym razem jednak tak się nie stanie, bowiem grupa postanowiła przekazać tą pulę wejściówek na rzecz swoich fanów, jako formę podziękowania za tak duże zainteresowanie koncertem.

 

To ostatnia szansa aby aby zdobyć bilet na koncert, bowiem został on już praktycznie wyprzedany a ich pula jest ograniczona, więc warto pośpieszyć się z zakupem i jak zapewniają organizatorzy, kolejnej okazji aby pojawić się na koncercie już nie będzie.

 

Koncert Backstreet Boys odbędzie się 23 lutego w warszawskiej hali Torwar. Legendarny boysband przyjedzie do naszego kraju po prawie 18 latach przerwy. Bilety z dodatkowej puli można nabywać za pośrednictwem strony internetowej www.imprezyprestige.com.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję