Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Ellie Goulding w Warszawie- relacja + video.

Zgłoś nadużycie
Wczorajszy koncert Ellie Goulding na warszawskim Torwarze, był prawdziwym spektaklem emocji w którym przeplatały się zarówno radość i znakomita zabawa ze wzruszeniem a u niektórych być może nawet frustracją.

Wczorajszy występ Ellie Goulding nie obfitował efekty specjalne czy dodatkowe elementy, które mogłyby w jakikolwiek sposób zadziwić fanów. Można nawet powiedzieć, że scena cechowała się prostotą, bowiem zabrakło na niej tancerzy a jej głównym elementem była wokalistka, która pozostała niezmienna przez cały 1,5 godzinny występ a więc nie czarowała wieloma strojami, jak ma to w zwyczaju wielu artystów. Brak ,,ozdobników" na scenie sprawił,że fani mogli bardziej skupić się na samej artystce i jej wokalu, który docierał do nich z większą siłą.

Sam układ koncertu sprawiał wrażenie doskonale przemyślanego planu, który robił ma fanach wielkie wrażenie i wywoływał wiele emocji.
Sam początek koncertu, to bardzo energiczne utwory z ,,Figure 8" na czele, przy których publiczność została solidnie rozgrzana i dobrze rozbawiona przez biegającą po scenie Ellie i gitary elektrycznej dodającej numerom jeszcze większej dawki energii. Po tej solidnej dawce energetycznych dźwięków, następuje wielkie wyciszenie, wywołujące u niektórych nawet wzruszenie i łzy w oczach za sprawą romantycznych ballad Ellie takich jak ,, How Long Will I Love You" czy ,,The Writer" oraz coverów Alt-J "Tessellate" i "Your Song" Eltona Johna. Wszystkiemu towarzyszyły przyciemnione światła, dźwięk pianina oraz gitary akustycznej, które jeszcze bardziej oddawały nastrój zaprezentowanych melodii.
Po czasie wielkiego wyciszenia nadszedł czas na kolejną, końcową dawkę energii, tym razem z największymi hitami Ellie Goulding ,,Lights", ,,I Needy Your Love" i oczywiście ,,Burn" .

Jedynym problemem, który zakłócał wielu fanom odbiór koncertu był brak telebimów, dzięki którym widzowie stojący nieco dalej, mogliby dokładnie podziwiać wokalistkę,jej ruchy i emocje.
Tak więc krótkowzroczni fani na koncercie nie mieli łatwo.

Nie zabrakło oczywiście bardzo pozytywnego akcentu od polskich fanów dla samej artystki, o którym pisaliśmy kilka dni temu. W trakcie wykonywania przez nią utworu ,,You My Everything" nad głowami publiczności pojawiły się setki kartek z tym właśnie napisem. Sama Ellie była wyraźnie wzruszona gestem swoich polskich fanów i zapowiedziała, niebawem powróci do naszego kraju.

Tym pozytywnym akcentem kończymy naszą relację z koncertu, który zapewne pozostanie na długo w pamięci wszystkich fanów i czekamy na kolejną wizytę Ellie w naszym kraju.

Poniżej prezentujemy krótką relację wideo z wczorajszego występu Ellie Goulding na Torwarze.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję