Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Wszystkie koncerty The Exploited odwołane.

Zgłoś nadużycie
Wszystkie zaplanowane na najbliżesze miesiące koncerty grupy The Exploted zostały odwołane z powodu poważnych kłopotów zdrowotnych frontmana.

Powodem zaistniałej sytuacji jet zawał serca, jakiego doznał wokalista grupy, Wattie Bucham podczas czwartkowego koncertu w Lizbonie. Obecnie muzyk przebywa w szpitalu w tamtejszym szpitalu, gdzie według oficjalnych informacji powinien pozostać jeszcze do końca tygodnia. W oficjalnym komunikacie wydanym w tej sprawie czytamy również ,, Mamy nadzieję, że rozumiecie, że nie powinien grać koncertów w ciągu najbliższych tygodni/miesięcy. Nie wiemy na 100% kiedy w pełni odzyska zdrowie."

 

W najbliższym czasie grupa miała także zagrać trzy koncerty w naszym kraju: 26 marca w gdyńskim klubie Ucho, 27 marca we wrocławskim Alibi oraz 28 marca w klubie Kwadrat. W związku z odwołaniem koncertów nabyte bilety można zwracać w miejscu ich zakupu.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję