Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Justin Timberlake z koncertem w Polsce.

Zgłoś nadużycie
Oficjalnego potwierdzenia ze strony organizatorów doczekały się krążące już od pewnego czasu informacje na temat koncertu Justina Timberlake'a w Polsce, który został już okrzyknięty jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń muzycznych tego roku.

Artysta wystąpi z koncertem na gdańskim PGE Arena 19 sierpnia.

Ceny biletów na koncert Justina Timberlake`a są zróżnicowane i kształtują się od 150 do 450 złotych. Przygotowane zostały także droższe bilety VIP oraz wejściówki do lóż znajdujących się na PGE Arenie.
Sprzedaż biletów na koncert w Gdańsku ruszy już w najbliższy piątek, 21 lutego, o godzinie 10:00.
Wejściówki będzie można nabywać za pośrednictwem stron: www.imprezyprestige.com, ebilet.pl i eventim.pl oraz w salonach EMPIK, sklepach: Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.


Dla wszystkich członków fan clubu Justina Timberlake'a, The Tennessee Kids (#TNKids), będzie przeprowadzona przedsprzedaż, która rozpocznie się już dziś - 18 lutego. Fani zainteresowani taką formą nabycia biletów powinni odwiedzić stronę http://thetennesseekids.justintimberlake.com i zapisać się do fan clubu po czym otrzymają specjalny kod z dostępem do przedsprzedaży. Przedsprzedaż dla posiadaczy kart MasterCard rozpocznie się 19 lutego.

Warto się pospieszyć, bowiem wejściówki na koncerty w ramach trasy zaplanowanej na ten rok rozchodzą się w błyskawicznym tempie, gdzie na koncerty w Hamburgu czy Kopenhadze zaplanowane na maj, już dawno nie ma biletów.

 

To wielkie zainteresowanie koncertami Justina Timberlake'a powodowane jest jego niesłabnącą popularnością, dzięki której jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd muzyki na świecie, nagradzaną wieloma prestiżowymi statuetkami m.in. ostatnią Grammy za najlepszą piosenkę R&B a jego wydany w zeszłym roku album ,,The 20/20 Experience" osiągnął status najlepiej sprzedającej się płyty na świecie.

 

Już dzisiaj prezentujemy Wam zapowiedź tego wielkiego, sierpniowego wydarzenia muzycznego.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję