Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Audioriver wydarzeniem roku.

Zgłoś nadużycie
Festiwal świata niezależnego Audioriver został uznany za wydarzenie roku 2013 zdobywając nagrodę SUPERHIRO.

SUPERHIRO to nagrody przyznawane przez magazyn HIRO osobom, miejscom i wydarzeniom, które szczególnie zaznaczyły się na popkulturowej mapie Polski. Nominacje przyznała redakcja magazynu, ale to czytelnicy zdecydowali o zwycięstwie, oddając w sumie aż 45 000 głosów poprzez stronę super.hiro.pl.

Zwycięzcą w kategorii wydarzenie roku okazał się właśnie Audioriver, który zdobył łącznie ponad 55% oddanych głosów, wyprzedzając znacznie pozostałych nominowanych w tej kategorii.

 

Bardzo się cieszymy z każdej nominacji i każdej nagrody, ale te od mediów na co dzień zajmujących się kulturą w szerszym ujęciu, są dla nas szczególnie ważne" - mówi rzecznik prasowy Audioriver, Łukasz Napora. „Potwierdzają one, że nasza misja popularyzacji dobrej, alternatywnej elektroniki przynosi efekty, a nasze ukochane brzmienia docierają do coraz większej liczby osób" - dodaje.

 

Z kolei rzecznik prasowy magazynu HERO przyznaje, że podstawą do przyznania nominacji była zeszłoroczna edycja imprezy, która okazała się wyjątkowa zarówno pod względem artystów jak i frekwencji, dzięki której bilety zostały całkowicie wyprzedane a na płockiej plaży każdego dnia bawiły się 22 tysiące osób.

 

Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja imprezy okaże się co najmniej równie dobra bądź jeszcze lepsza. Dotychczas ogłoszeni artyści edycji 2014, która odbędzie się w dniach 25-27 lipca to: Booka Shade live, Loco Dice, Dom & Roland, Max Cooper live i Special Request.

 

Do zobaczenia w Płocku!Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję