Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Kolejne gwiazdy Reggaeland 2014.

Zgłoś nadużycie
Kolejne z ogłoszonych gwiazd zachwycą nie tylko wielbicieli muzyki reggae, ale także muzyki alternatywnej, jazzu, dancehallu czy hip-hopu, bowiem do składu festiwalu dołączyli właśnie formacja TrainTo Roots oraz TALLIB & D’ROOTS BROTHERS.

 

 

Train to Roots to najgorętsza kapela z upalnej Sardynii, będącą nie tylko siedzibą sycylijskiej mafii, jak przyjęło się powszechnie uważać, ale także, a może przede wszystkim włoskim zagłębiem muzyki reggae.
Grupa gości na europejskich scenach już od ponad dekady, zatem nadeszła pora aby nareszcie odwiedzić również Polskę i zachwycić jej mieszkańców swoją muzyką.

Włosi z Train to Roots uprawiają, szybko wpadającą w ucho, mieszkankę przeróżnych jamajskich brzmień z włoskimi tradycjami muzycznymi. W ich utworach słyszymy roots reggae, dancehall, dub, ale nie problem doszukać się nawet echa Adriano Celentano czy Toto Cutugno. Jednym słowem prawdziwe połączenie kunsztu muzycznego z dobrym humorem!

Zespół tworzy trójka wokalistów oraz pięciu muzyków.
Aktualnie przygotowują się do trasy koncertowej „True Revolution Tour". Wspólnie wydali trzy płyty: „Train To Roots" z 2005 r., „Terra E Acqua" z 2008 r. „Breathin' Faya" 2011 r.
Do Płocka, na Reggaeland 2014, przyjadą z nowym krążkiem!
Train to Roots promuje go reggae'owym coverem piosenki „Easy", którą w oryginale śpiewał Lionel Richie.

Na tegorocznym Reggaland zagości także TALLIB z D'ROOTS BROTHERS, który otwiera listę polskich artystów na imprezie.

Razem dadzą podczas w Płocku energetyczny koncert z pogranicza dancehallu, roots reggae i hip-hopu. Nowe pokolenie polskiego reggae w natarciu!

Ekipa z Lublina zaprezentuje showcase składający się z utworów TaLLiba z solowych wydawnictw. Tomasz Słota rozpoczął swoją przygodę wokalisty w 2007 r.. Bakcyla do śpiewania łapał najpewniej w domu - jego ojciec Jerzy jest jednym z wokalistów grupy „Vox".
Tallib ma ogromną liczbę wiernych fanów. Kochają go panie, szanują panowie - a powodów mają multum! W twórczości Talliba dominują romantyczne ballady i imprezowe utwory.
Jego pierwszy album „Prosto z serca" został wydany w 2012 r. TaLLib pracuje nad drugim krążkiem.


Festiwal Reggaeland odbędzie się w tym roku w piątek i sobotę, 11-12 lipca, na plaży nad Wisłą w Płocku. Dotychczas ogłoszone gwiazdy imprezy to legendy brytyjskiej sceny dub i roots - IRATION STEPPAS i Tena Stelina. Przyjadą do Płocka z - rzadko przez nich uprawianym - instrumentalnym występem live!

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję