Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Tauron Nowa Muzyka ujawnia kolejnych artystów.

Zgłoś nadużycie
Dixon, Mouse on Mars, Jackson and his Computerband, Ben UFO, Kelela i Bokkawystąpią na festiwalu Tauron Festiwal Nowa Muzyka. 9. edycja imprezy odbędzie się w dniach 21-24 sierpnia w Katowicach.

Jackson and His Computerband jest obecny na scenie muzycznej już od ośmiu lat, kiedy to wydał swój doskonale przyjęty, debiutancki album zatytułowany ,,Smash". W ubiegłym roku wydał swój drugi album ,,Glow" zawierający zestaw tanecznych hymnów, napisanych po to, by rozbrzmiewać na stadionach i w klubach będąc w stanie rozgrzać każdą publiczność.
W ciągu swoich ośmiu lat obecności na scenie ten francuski DJ miał okazję remiksować kawałki dla gwiazd popu, takich jak Vanessa Paradis i grywać u boku najciekawszych przedstawicieli sceny niezależnej, jak na przykład Silver Mt. Zion. 


Mouse on Mars - już od początku swojej kariery, która zaczęła się 20 lat temu,udowadniali, że niełatwo jest im dorównać w tworzeniu setów, które porwą do zabawy praktycznie każdego. W 2014 roku powracają z nową EP-ką "Spezmodia", na której bawią się między innymi w powrót do korzeni rave'u. Możemy liczyć na to, że ich występ będzie jednym z najbardziej roztańczonych momentów festiwalu.

 

Bokka- jedno z największych odkryć polskiej muzyki w ciągu ostatnich lat. Grupa w swojej twórczości odwołuje się do skandynawskiej elektroniki oraz dreampopowych melodii co w sumie daje melancholiczną mieszankę zupełnie nowych brzmień i rytmów.

 

Wśród debiutantów znalazła się również Kelela, której zeszłoroczny mikstejp "Cut 4 Me" zaskoczył wszystkich połączeniem wielkiej wrażliwości, doskonałego głosu i eksperymentalnych pomysłów na klasyczną formułę R&B.
Będzie to jej pierwszy występ w Polsce i jedyna okazja, by posłuchać jednego z najbardziej zaskakujących debiutów minionego roku.

 

 

Ben UFO - jeden z najbardziej cenionych brytyjskich DJ-ów, który pokazał już swój talent w znakomitych miksach odmian muzyki, które jak mogłoby się dawać pozornie w ogóle do siebie nie pasują. Każdy stworzony przez niego set jest zupełnie inny, łącząc w sobie zarówno utwory sprzed kilkudziesięciu lat z tymi najnowszymi ze sporą dawką basów, dzięki czemu publiczność zawsze wita go z wielkim entuzjazmem.

 

 

Dixon - przedstawiciel niemieckiej sceny house, uznany przez Resident Advisor za najlepszego DJ'a 2013 roku. Podczas Tauron Nowa Muzyka przygotujcie się na jego co najmniej dwugodzinny występ podczas którego w pełni docenicie jako talent i możliwości.

Cena dwudniowego karnetu obowiązująca do dnia 30 kwietnia to 150 zł. 

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję