Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Szaleństwo trzydziestolatek czyli Backstreet Boys w Polsce.

Zgłoś nadużycie
Wczorajszy koncert grupy Backstreet Boys na warszawskim Torwarze potwierdził, że pomimo iż od czasów, kiedy boysband królował na pierwszych miejscach list przebojów minęło już kilkanaście lat, to ich przeboje i nadal budzą wiele pozytywnych emocji i nie zostały zapomniane przez fanów ( a w szczególności fanki).

Gorącą atmosferę, można było poczuć już przed wejściem do Hali Torwaru. Tysiące fanek wyczekujące już kilka godzin przed koncertem na pojawienie się chłopaków (dzisiaj już raczej dojrzałych panów) z Backstreet Boys oraz gigantyczna kolejka oczekująca na otwarcie drzwi zdradzały już, że będzie to wielkie wydarzenie.

 

Po publiczności, która zgromadziła się w Hali Torwaru w ilości ośmiu tysięcy osób, można było zauważyć, że Backstreet Boys są ikoną głównie dla dzisiejszych trzydziestolatek, bowiem to właśnie one dominowały pośród przybyłych na koncert, chociaż nie zabrakło także dużo młodszych dziewczyn.

 

Pojawienie się boysbandu na scenie wywołało entuzjastyczne krzyki i piski fanek, które z każdą kolejną piosenką stawały się coraz głośniejsze a w stronę Nicka Cartera stojącego na scenie poleciały staniki i stringi, które muzyk odebrał z wielkim, charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru, zakładając je na głowę.

 

Pomimo upływu lat panowie z Backstreet Boys nadal doskonale wiedzą jak poprowadzić doskonałe show, które rozgrzeje publiczność, dzięki czemu podczas koncertu nie zabrakło wielokrotnych zmian strojów, gry obrazami na telebimach, ciągłej interakcji z publicznością i charakterystycznego odchylania marynarki Nicka Cartera, które nadal robi niesamowite wrażenie na fankach.

 

Pośród zaprezentowanego materiału nie zabrakło zarówno nowego materiału z płyty wydanej w ubiegłym roku jak i kultowych przebojów grupy takich jak "Quit Playing Games With My Heart", "All I Have To Give", "I Want It That Way" "We've Got It Goin' On czy ,,Everybody".Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3955
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję