Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Donatan i Cleo jadą na Eurowizję!

Zgłoś nadużycie
To już pewne! Według oficjalnych informacji podanych przez TVP nasz kraj na konkursie Eurowizji będą reprezentować Donatan i Cleo, którzy pojadą do Kopenhagi ze swoim numerem ,,My Słowianie” czy też jak kto woli w wersji międzynarodowej,,Slavic Girls”.

O możliwości pojawienia się tego muzycznego duetu na konkursie Eurowizji jako reprezentaci Polski, mówiło się już od pewnego czasu a wyprodukowanie anglojęzycznej wersji numeru ,,My Słowianie" jeszcze bardzie pobudziło te domysły, które zresztą były także podsycane przez samych muzyków poprzez ich wpisy na portalach społecznościowych.

 

Donatana i Cleo oraz ich ,,Slavic Girls" (,,My Słowianie") usłyszymy podczas półfinału konkursu Eurowizji 8 maja.

 

Reprezentowanie Polski na tym konkursie Donatan skomentował następującym wpisem na Facebooku: ,, ZOSTALIŚMY POWOŁANI DO BRONI - pojedziemy i zagramy na Eurowizji chociażby dlatego że gdybyśmy się nie zgodzili to zawsze mógłby się trafić ktoś gorszy od nas! - tak, tak jest to możliwe A tak poważnie reprezentacji kraju się nie odmawia, więc bez ciśnienia i nienerwowo polecimy z tematem. Liczymy na wasze wsparcie, pozytywną energię i ciekawe wspomnienia!"


Nie pozostaje nam nic innego jak trzymać kciuki za naszych reprezentantów i życzyć im powodzenia, aby godnie zaprezentowali naszą ,, słowiańską krew".Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję