Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Open'er ogłosił czterech nowych artystów.

Zgłoś nadużycie
Właśnie poznaliśmy cztery kolejne gwiazdy, które uzupełniają coraz szerszy line-up tegorocznej edycji Open'era. Tym razem do składu imprezy dołączają Earl Sweatshirt, The Afghan Whigs, Tourist i Mela Koteluk.

earl     

Earl Sweatshirt zawładnie Here and Now Stage już w pierwszym dniu imprezy.
Ten młody przedstawiciel nowej fali hip- hopu z Los Angeles swoją karierę rozpoczynał w kolektywie Odd Future, dzięki któremu zdobył sławę i został zauważony w świecie. W 2010 roku na rynku płytowym ukazała się składanka "Earl" , dzięki której zdobył duży rozgłos. Niestety był to również czas, kiedy młody raper na pewien czas pożegnał się ze sceną, bowiem na przeszkodzie dla jeszcze większego rozwoju jego muzycznej kariery stanęli rodzice, którzy wysłali go do szkoły dla ,,trudnej" młodzieży. W lutym 2012 roku Earl Sweatshirt powrócił na scenę prezentując utwór ,,Home" zakończony słowami ,,and I'm back. Bye" co nie pozostawiało już żadnych wątpliwości odnośnie jego przyszłości w świecie muzyki.
20 sierpnia ubiegłego roku ukazał się jego pierwszy pełnoprawny album ,,Doris", który zyskał mnóstwo pozytywnych recenzji i miejsca w muzycznych podsumowaniach minionego roku, ukazując prawdziwy talent tego młodego artysty.

 

Afgan Whigs

Na Open'erowej Tent Stage pojawi się formacja The Afghan Whigs, aby zaprezentować materiał ze swojego pierwszego albumu od 15 lat. Grupa zaskoczyła wszystkich swoją reaktywacją w 2012 roku, bowiem po ich rozpadzie nikt nie sądził, że muzycy staną jeszcze razem na scenie prezentując porywającą mieszanką hard rocka i klasycznego soulu. Teraz grupa wyrusza w trasę koncertową, którą rozpoczną na amerykańskiej Coachelli aby następnie podbić europejskie kluby i festiwale.

 

tourist

W piątek - 4 lipca Beat Stage będzie miejscem gdzie na żywo poznamy wschodzącą nadzieję brytyjskiej elektroniki - Tourist. Ten producent muzyczny tworzy swoje kompozycje pod szyldem Method Records- labelu założonego przez utalentowanych i docenionych braci Lawrence.
W swojej bardzo tanecznej i emocjonalnej muzyce Tourist inspiruje się twórczością Four Teta oraz SOHNa a także energią TEEDa czy braci Lawrence.
Obecnie Tourist rozpoczął prace nad swoim debiutanckim albumem, a więc w najbliższym czasie na pewno jeszcze nie raz o nim usłyszymy.

 

mela

Na open'erowych scenach nie zabraknie także polskiego akcentu, którym doskonale znana Mela Koteluk, która powraca na festiwal. Ta utalentowana i utytułowana prestiżowymi nagrodami polska artystka ponownie zaprezentuje nam swoją muzykę nie mieszczącą się w ściśle określonych ramach w której łączy zarówno petyckie teksty z zadziornymi, rockowymi brzmieniami. Tym razem Mela Koteluk zaprezentuje nam materiał ze swojego kolejnego, niezatytułowanego jeszcze albumu.

 

Alter Art

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję