Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Znamy pierwsze gwiazdy Sunrise Festival 2014.

Zgłoś nadużycie
Poznaliśmy już artystów otwierających line-up tegorocznego Sunrise Festival. Obsada impreza zapowiada się iście gwiazdorsko bowiem wśród ogłoszonych artystów znaleźli się m.in. Nicky Romero i Showtek.

Line up tegorocznego Sunrise Festival już za sprawą pierwszych ogłoszonych gwiazd sprawia, że impreza zapowiada naprawdę wyjątkowo i jest jednym z obowiązkowych punktów na festiwalowej mapie Polski podczas nadchodzących wakacji.
Nicky Romero - DJ numer 7 na świecie czy zwariowani bracia z duetu Showtek- twórcy doskonale znanego numeru ,,Booyah" to dopiero początek. W gronie ogłoszonych gwiazd znaleźli się także GLOWINTHEDARK mający na koncie hit ubiegołorocznych wakacji wyprodukowany wraz z Davidem Guettą a także dwóch podopiecznych Hardwella - Dannic i Jordy Dazz.

 

Impreza tradycyjnie odbędzie się w ostatni weekend lipca (25-27 lipca) w Amfiteatrze w Kołobrzegu. Bilety na festiwal są już dostępne w sprzedaży na oficjalnej stronie imprezy pod adresem https://bilety.sunrisefestival.pl w następujących cenach:
PIĄTEK (25 lipca) - 99 PLN
SOBOTA (26 lipca) - 119 PLN
VIP PIĄTEK - 400 PLN
VIP SOBOTA - 500 PLN

Informacje o wejściówkach na niedzielę pojawią się już niebawem.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję