Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Donatan podbija europejskie listy przebojów.

Zgłoś nadużycie
Donatan i Cleo- nasi przedstawiciele na tegorocznym konkursie Eurowizji oraz ich przebój ,,My Słowianie” podbijają europejskie listy przebojów, zajmując pierwsze miejsca w notowaniach austriackich oraz wysokie pozycje w Niemczech oraz Szwajcarii.

Utwór ,,Slavic Girls" na tyle spodobał się Austriakom, że w notowaniu listy przebojów kanału Viva, wyprzedza on takie numery jak ,,Happy" Pharrella Williamsa czy ,,Drunk in Love" Beyonce.

Odniesiony sukces stał się dla Donatana znakomitą okazją, aby odpowiedzieć wszystkim, którzy go krytykowali co ujął w następujących słowach: ,,Standardowo jedyny negatyw to Polskie opinie cóż Wam mogę rzec - ja tak czy inaczej wyjdę tym kawałkiem na swoje a jeżeli podcinanie skrzydeł i szkodzenie sobie na wzajem będzie naszym sportem narodowym to nie będzie w tym kraju nigdy nikomu dobrze. Amen ".

 

Miejmy nadzieję, że to europejskie zainteresowanie numerem ,,Slavic Girls" przełoży się na wyniki naszego kraju w konkursie Eurowizji.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję