Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Reggaeland przedstawił cztery kolejne gwiazdy.

Zgłoś nadużycie
Maroon Town, Dreadsquad, Blackout JA oraz Kasia Malenda to kolejne gwiazdy, które dołączyły do składu tegorocznej edycji Reggaeland, które tradycyjnie już odbędzie na plaży w Płocku w dniach 11-12 lipca.

Sporej dawki zabawy w rytmach ska dostarczy nam grupa Maroon Town. W muzyce jaką zaserwuje nam ta fomacja usłyszymy nie tylko wspomiane już dźwięki ska, ale także domieszkę rapu, dancehallu i latino. Ich teksty niosące ze sobą zarówno przekaz polityczny jak i społeczny zawiodły tę formację niemal w każdy zakątek globu, gwarantując im międzynarodową karierę. Ich twórczość została zauważona w kręgach muzycznych już od pierwszych chwil ich działalności a debiutancki singiel ,,City Riot" został uznany za jeden z najbardziej pomysłowych utworów roku. Do chwili obecnej grupa ma na swoim koncie już pięć albumów, spośród których ostatni to ,,Urban Myths" wydany w 2011 roku. Grupa odwiedzi nasz kraj nie po raz pierwszy, bowiem w 2012 roku mieli okazję zagrać kameralny koncert na rynku w Oświęcimiu.

Na Reggaland nie zabraknie także muzyka, którego twórczość jest znana na arenie międzynarodowej, jednak to właśnie Polska jest miejscem z którego się wywodzi i eksportuje swoje dźwięki po całym świecie. Dreadsquad- bo o niego właśnie chodzi ma na swoim koncie już współpracę z wieloma światowymi gwiazdami muzyki reggae, pośród których znajdują się m.in. Ward 21, Tenor Fly, Top Cat, General Levy, U Brown, Milion Stylez, Lady, Tipa Irie Chann, Jah Mason, Perfect, Dr Ring, Giddimani Ding i wielu innych.

W dźwiękach tworzonych przez Dreadsquad usłyszymy inspiracje i wpływy muzyki z całego świata. Są to mieszkanki jamajskiej kultury soundsystemów i nowoczesnej kultury basu, która poruszy każdego!

Podczas Reggaelandu Dreadsquad wystapi w gościnnym udziale z Blackout Ja i Kasią Malendą!


Blackout JA - brytyjski wokalista reggae, który może pochwalić się współpracą z największymi gwiazdami światowej muzyki reggae takimi jak YT, Million Stylez, Tenor Fly, Tanya Stephens, Freddie McGregor, Capleton, Wayne Wonder, Luciano, Lukie D czy Sizzla. Poza tym miał on okazję występować na największych festiwalach muzyki reggae na świecie, co sprawia, że możemy czuć się dumni, że w tym roku pojawi się również na Reggaland.

W gronie gwiazd festiwalu nie zabraknie także kobiecego akcentu, na dodatek wywodzącego się z Polski, którym będzie Kasia Malenda, jedna z najbardziej obiecujących wokalistek reggae w naszym kraju. W gronie artystów, którymi inspiruje się w swojej twórczości muzycznej znajdują się m.in. Erykah Badu, Beady Belle, Jill Scott, Moloko, Earth, Wind&Fire, London Eliktricity, Frank Sinatra czy Incognito. Znakiem firmowym tej wokalistki jest mocny, elektryzujący głos w którym nie brakuje jednak odrobiny zmysłowości. W zachowaniu Kasi Malendy na scenie widać, że muzyka jest właśnie tym co dodaje jej pewności siebie a występy przed publicznością i scena są dla niej tym co wypełnia jej życie.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję