Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Pierwsze ogłoszenia Soundrive Fest.

Zgłoś nadużycie
W natłoku festiwalowych ogłoszeń, także organizatorzy Soundrive Fest przedstawili pierwsze gwiazdy, które pojawią się na imprezie.

Festiwal odbędzie się w dniach 4-6 września 2014 roku w gdańskim klubie B90 i będzie już trzecią edycją tej imprezy.

Pomimo że Soundrive Fest jest młodym festiwalem to miał on już jednak gościć na swoich scenach takie gwiazdy jak Connan Mockasin, Team Ghost, Still Corners czy iamamiwhoami. Pierwszymi gwiazdami, które zostały ogłoszone na tegoroczną edycję są Blaenavon, Islet, Yuck, Fiction, Vuvuvultures i Planet of Zeus.

Blaenavon to kapela, która w swojej docenianej muzyce kieruje się w stronę indie rocka. Pomimo młodego wieku członków grupy, tworzona przez nich muzyka cechuje się dużą dojrzałością i głęboką wrażliwością.

Islet to grupa, których muzykę jest ciężko zdefiniować w jednoznaczny sposób i przydzielić do jakiegokolwiek gatunku, co potwierdzają sami członkowie kapeli określając swoją twórczość jako eksperymentalną, pełnych psychodelicznych motywów.

Kolejne spośród ogłoszonych grup prezentują, każda z osobna odmienny rodzaj muzyki, co sprawia, że na imprezie na pewno nie zabraknie nam różnorodności.

Formacja Fiction zaserwuje nam muzykę silnie inspirowaną latami 80., które z pewnością swoimi silnymi gitarowymi brzmieniami przerwą muzycy z Planet of Zeus a dodatkowo nieco rockowych melodii zaserwują nam muzycy z Yuck oraz Vuvuvultures.

Line-up tegorocznego Soundrive Fest już za sprawą pierwszych ogłoszonych gwiazd zapowiada się bardzo ciekawie. Czekamy zatem na kolejne ogłoszenia i do zobaczenia w Gdańsku.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję