Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

The Dumplings z nowym singlem.

Zgłoś nadużycie
,,Mewy” - taki tytuł nosi pierwszy singiel z debiutanckiego albumu duetu The Dumplings. Posłuchaj na klubowa.pl

Utwór ,,Mewy"to autorskie dzieło młodych muzyków z Dumplings, którzy stworzyli do niego zarówno tekst jak i muzykę. Jest to pierwszy numer promujący nadchodzący, debiutancki album grupy, który według informacji ujawnionych przez Warner Music Polnad będzie miał swoją premierę w maju. Dokładna data ukazania się krążka zostanie podana już niebawem.
A co przygotowali dla nas muzycy w kawałku ,,Mewy"? Według opisu jaki możemy znaleźć pod audio zamieszczonym w serwisie zYouTube ,,Tekst jest sytuacyjny -- mamy tak, że nasze teksty nie generalizują, ale dotyczą konkretnych wydarzeń. Nasze piosenkisą przez to takim życiopisaniem. Często tak mamy, że przyglądając się ludziom wyobrażamy sobie jacy ci ludzie są, czym się zajmują, jak wygląda ich życie. Motyw Mew ma nadać tej kompozycji element niepokoju i jest inspirowany filmem Hitchcocka. Jest to analogia pokazująca, że tak jak ptaki -- ludzie, którzy z pozoru wyglądają niegroźnie też mają swoją inną, ciemną stronę .

Posłuchajcie i oceńcie sami czy tak rzeczywiście jest.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję