Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Audioriver ujawnia kolejne szczegóły.

Zgłoś nadużycie
Organizatorzy Audioriver, ujawnili kolejne szczegóły dotyczące tego eventu. Tym razem nie jest to jednak kolejna gwiazda, która pojawi się na festiwalu, lecz informacje dotyczące IV edycji Konferencji Muzycznej Audioriver oraz towarzyszącemu jej afterparty, które odbędą się 12 kwietnia.

Po minionych edycjach Konferencji Muzycznej, które odbyły się w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu, w tym roku nadszedł czas na kolejne miasto, którym w tym roku będzie Kraków, a dokładniej mówiąc mieszczący się tam Uniwersytet Ekonomiczny.

Jak przystało na Audioriver konferencji towarzyszyć będzie także spora dawka muzyki serwowana przez zagraniczną gwiazdę eventu - połowę duetu Tiefschwarz (Ali), który pojawi się także na afterpaty w krakowskim klubie Prozak 2.0.


Konferencja została objęta Honorowym Patronatem Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego, a partnerem wydarzenia są organizatorzy Juwenaliów UEK 2014.

 

Konferencja Muzyczna Audioriver to wydarzenie cykliczne i mobilne, mające na celu profesjonalizację biznesu związanego z muzyką alternatywną. Co ważne, to przedsięwzięcie skierowane nie tylko do osób, które pracują w przemyśle muzycznym lub rozważają taką karierę, ale do wszystkich fanów dobrych brzmień.
„Ten projekt jest dla nas szalenie ważny, bo daje możliwość dotarcia do osób, które potrzebują wsparcia w rozwoju swojej kariery " - mówi rzecznik prasowy Audioriver, Łukasz Napora. „Panelistami są zawsze bardzo cenieni specjaliści, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem dzielą się z publicznością. Drugim celem jest pomoc w tworzeniu i promowaniu standardów, które na rynku muzycznym powinny obowiązywać. Nie tylko dajemy wiedzę, ale i staramy się naświetlać oraz rozwiązywać problemy utrudniające pracę artystom, managerom, organizatorom wydarzeń."

 

Tematy, które zostaną poruszone w Krakowie pozostają na razie tajemnicą, ale wiadomo już, kto będzie zagraniczną gwiazdą Konferencji i After Party. W stolicy Małopolski wystąpi Ali z Tiefschwarz, czyli projektu dwóch braci, który na scenie elektronicznej zapisał się złotymi zgłoskami. Ali i Basti tworzą od lat 90., a pierwszy hit „Music" wydali w 2001 roku. Potem były jeszcze m.in. „Isst", remiks Spektrum - „Kinda New" oraz przeróbki utworów takich gwiazd, jak Depeche Mode, Madonna, Missy Elliott, Kelis i Plastikman. „Niecały miesiąc temu widzieliśmy Tiefschwarz występujących w Zurychu, gdzie zrobili na nas tak wielkie wrażenie, że postanowiliśmy zaprosić ich do Krakowa. Zarówno Ali, jak i Basti to piekielnie sprawni DJ-e" - komentuje Napora.

Bilety są już dostępne w salonach Empik, na www.audioriver.pl oraz na www.ebilet.pl. Wejściówka na całą Konferencję to 10 zł bez względu na dzień zakupu, ale radzimy nie zwlekać, bo zarówno w Poznaniu, jak i Wrocławiu zabrakło biletów. Bilet na After Party kosztuje 25 zł w przedsprzedaży oraz 35 w dniu wydarzenia.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3950
1089K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję