Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Burn Residency: Znamy jurorów krajowych eliminacji.

Zgłoś nadużycie
Zanim uczestnicy Burn Residency polecą na Ibizę, muszą przebrnąć przez etap krajowych eliminacji. Piątka najlepszych, wyłoniona przez głosowanie na Facebooku, będzie szlifować swoje skillsy i przygotowywać się do ostatecznej konfrontacji w dj-skiej szkole SPINLAB. O tym, kto ostatecznie dostanie bilet na imprezową wyspę, zadecyduje profesjonalne jury w trakcie imprezy mix-off.

Skład pięcioosobowej komisji, dotąd trzymany w ścisłej tajemnicy, został właśnie ogłoszony. W skład jury wejdą ludzie, którzy na muzyce elektronicznej i różnych aspektach dj-ingu znają się doskonale:

Rafał Grobel

Puoteck

dj Hyena

dj Falcon1

Michał "Bshosa" Brzozowski.

 

Dj i promotor muzyczny Rafał Grobel reprezentuje barwy wytwórni S1, znanej między innymi z projektu Niewidzialna Nerka. Grobel prowadził z Pezetem program telewizyjny Muzyka Nowoczesna, jest też współorganizatorem głośnej imprezy Record Store Day.

 


Puoteck to posiadacz jednego z najpopularniejszych głosów w Polsce. Jego charyzmatyczny wokal jest znakiem firmowym radia ESKA, w którym Puoteck prowadzi listę przebojów i audycję ESKA Live Remix. Przede wszystkim Puoteck jest jednak dj-em z wieloletnim doświadczeniem, który zagrał setki imprez, rozgrzewając do czerwoności najważniejsze parkiety w kraju.

 


Nikt tak dobrze jak zwycięzca poprzedniej edycji Burn Residency nie rozpozna wśród setek dj-ów materiału na gwiazdę Ibizy. Dlatego właśnie do składu jury dołączył pochodzący z Polski dj Hyena, który w 2013 brawurowo przeszedł drogę zakończoną letnią rezydencją w słynnym Cafe Mambo.

 


Kolejnym dj-em w składzie jury jest jeden z najbardziej utytułowanych polskich turntablistów (5 tytułów Mistrza Polski IDA) i najlepszych klubowych wyjadaczy, współzałożyciel szkoły SPINLAB, czyli Falcon1. To właśnie w warszawskim SPINLABIE, jedynej w Polsce profesjonalnej szkole dj-skiej, uczestnicy projektu będą nadawać ostateczny kształt setom przygotowywanym na mix-off.

 


Punkt widzenia menadżerów klubów, w których zwycięzcy projektu będą grać przez całe lato, najlepiej zrozumie ktoś, kto na co dzień sam prowadzi klub. Michał "Bshosa" Brzozowski to dj i organizator imprez, który stworzył w Warszawie imprezową potęgę, czyli klub 1500m2 do wynajęcia. Poza tym Bshosa gra też na najważniejszych scenach festiwalowych w Polsce, Berlinie, Londynie czy Wiedniu, a pod pseudonimem BLCKSHP wydaje dla wytwórni Pets Recs.

 


Gotowe miksy można zgłaszać do konkursu jedynie do 15 marca, przez facebookowy fanpage https://www.facebook.com/BurnEnergyKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3955
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję