Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Maxim / Blaze z nowym klipem.

Zgłoś nadużycie
Duet Maxim / Blaze nagrał pierwszy singiel promujący płytę ,,Reszty Nie Trzeba" zatytułowany ,,OCB". W numerze gościnnie pojawia się Proceente. Krążek wyjdzie pod szyldem Aloha Entertainment. Za muzykę odpowiedzialny jest Blaze. Zdjęcia do klipu zostały zrealizowane przez The-One Production, dzięki wsparciu marki MASSDNM.

Z klipem możecie zapoznać się poniżej:

Maxim i Blaze to reprezentanci sceny hip-hopowej, którzy w lutym 2014 dołączyli do szeregów warszawskiego wydawnictwa płytowego Aloha Entertainment. W Białymstoku są postaciami znanymi, posiadają spore grono fanów. Prywatnie są przyjaciółmi, którzy postanowili współpracować ze sobą również na stopie zawodowej. Ich wspólna płyta pt. ,,Reszty Nie Trzeba" ukażę się pod szyldem warszawskiego wydawnictwa płytowego już 12 kwietnia 2014r. Całość oparta będzie na tłustych brzmieniach i wokalnych eksperymentach. Zapraszamy do sprawdzenia!

 

Więcej informacji o artystach na stronie Aloha Entertainment : http://www.alohaentertainment.pl/Maxim-Blaze

----------

MAXIM - właściwie Piotr Maksim (ur. 24.05.1990) białostocki MC, freestylowiec, aktywny działacz na rzecz kultury hip-hopowej, autor albumu MAXYMALNIE, członek warszawskiej wytwórni Aloha Entertainment.

Zaczynał od lokalnych ustawek freestylowych, by z czasem uczestniczyć w białostockiej wizji lokalnej, w 2011 wydać pierwszy studyjny projekt z Adachem, wygrać wraz z Blazem konkurs na najlepszy support i zagrać na Mazury Hip-Hop Festiwal w Giżycku oraz zdobyć wsparcie marki Mass Denim i 5 kwietnia 2013 roku wydać swój pierwszy solowy album MAXYMALNIE nakładem KnockOut Records, gdzie udzieliła się cała śmietanka białostockiej sceny hiphopowej.

Maxim to także organizator takich inicjatyw jak RZUĆ TO Promo Event czy HIP HOP STORY Białystok. Brał udział w organizowanej przez Uniwersytet w Białymstoku konferencji pod hasłem ,Miejska poezja, która tętni w bruku, czyli polska kultura hip-hopowa: miłoszOFFnia''. Maxim wspierał także akcje o charakterze społecznym takie jak akcja Fundacji „Pomóż Im" czyli spotkanie z dziećmi dotyczące kultury hip hop i freestyle. Wspiera także Białostockie Hospicjum dla Dzieci poprzez udział w zbiórkach pieniężnych i udział w koncertach, z których dochód jest przekazany na cele organizacji.

W międzyczasie zagrał całą masę prestiżowych koncertów w całej Polsce, dzieląc jedną scenę z czołowymi postaciami rodzimej sceny hip hopowej. Można go było zobaczyć np na Hip-Hop Raport - Projekt Ełk, a aktualnie dołączył do ekipy koncertowej Bezczela.

Motto jakim kieruje się Piotr Maxim to: „Jeśli już coś robisz, rób to na maxa - maxymalnie!".

 

BLAZE - właściwie Jacek Dziemidowicz, raper, producent, realizator dźwięku. Członek duetu 2HB, który tworzy wraz z Hz'em. Założyciel Proforma Studio oraz Still Fresh Music, członek warszawskiej wytwórni Aloha Entertainment.

Pierwszy koncert zagrał na białostockim konkursie Zgrzyty w 2009r, wraz z Maximem zajął pierwsze miejsce w konkursie na support podczas Mazury Hip-Hop festiwalu w Giżycku w 2012 roku, pokonując równocześnie prawie 200 rywalizujących o nagrodę ekip z całej Polski. Od tego czasu Blaze (w składzie Maxim/Adachu/Hz/Dj Skrusz) zagrał podczas większych imprez takich jak: Hip Hop Raport Ełk 2013, RapPiknik 2013, Juwenalia 2013 w Białymstoku, Hip Hop Raport Węglowa Białystok, a także wiele innych m.in. w Białymstoku, Warszawie, Olsztyne i innych miastach. Jest także hypemanem Bezczela, z którym supportował samego Masta Ace'a. Obecnie pracuje nad pierwszą solową płytą pt. ,,Zwalniam".

Jako realizator dźwięku wykazał się po raz pierwszy przy projekcie Maxima i Adacha, następnie zaczął współpracować z Bezczelem. Założył Proforma Studio, które jest nie tylko miejscem gdzie nagrywane są wokale, ale też punktem spotkań przedstawicieli białostockiego rapu i nie tylko (gościł takie osobistości jak :Sobota, Słoń, Sheller, Buczer, Vixen, Zeus, Gandi Ganda, Matheo oraz VNM).

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3951
1097K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję