Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Polak tworzy z Major Lazer.

Zgłoś nadużycie
W sieci ukazał się remiks utworu ,,Stampede”, będący efektem współpracy jednego z naszych rodaków - Pawła "P.A.F.F." Kasperskiego ze światowej sławy tercetem Major Lazer.

Końcowego efektu wspólnej pracy możecie posłuchać poniżej.

Major Lazer tworzy trzech artystów spośród których największą rolę odgrywa Diplo - jeden z najlepszych na świecie producentów muzycznych, autor m.in. takich hitów jak M.I.A. "Paper Planes", Beyoncé "Who Run the World (Girls)", Usher "ClimaX". W skład tego szalonego trio wchodzą również The Jillionaire oraz Walshy Fire. Najbardziej znane produkcje Major Lazer to "Pon de Floor", "Watch Out For This (Bumaye)", "Bubble Butt" - cieszące się popularnością w klubach na całym świecie, dlatego możemy być dumni, że nasz rodak nawiązał współpracę z muzykami światowej sławy.


Pierwszy raz do interakcji między P.A.F.F.-em a Major Lazer doszło, gdy Diplo zagrał jego remiks utworu Skytech & Fafaq "International Language" w swojej audycji "Diplo & Friends" na antenie BBC RADIO 1 w lipcu 2013 roku.

Współpraca przy remiksie "Stampede" to pierwszy projekt takiego rozmiaru z udziałem naszego rodaka oraz jedna z niewielu kolaboracji, która dotrze do słuchaczy na całym świecie. Miejmy nadzieję, że to nie ostatnia taka współpraca na jego koncie.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję