Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Mo'Kalamity & The Wizards na Reggaeland.

Zgłoś nadużycie
Formacja, która podbija europejskie sceny już 12 lipca wystąpi na Reggaeland.

Pierwsza płyta Mo'Kalamity & The Wizards Warriors of the Light ukazała się w 2007 roku, zaś prawdziwym kamieniem milowym w jej karierze stał się koncert zorganizowany we współpracy z Mondomix - francuskim miesięcznikiem poświęconym muzyce etnicznej. Wydarzenie to wyniosło Mo'Kalamity na pozycje jednego z najciekawszych nowych artystów francuskiej scenie reggae, zdominowanej przez mężczyzn. Od tej pory Mo'Kalamity & The Wizards regularnie koncertują w klubach i na festiwalach we Francji.

W 2009 roku ukazał się drugi album Mo'Kalamity zatytułowany Deeper Revolution, który swoimi treściai nawiązywał do ważnych problemów społecznych XXI wieku m.in. nierówności społecznych oraz przemocy wobec kobiet.
Kolejne dwa lata w karierze artystki to występy u boku takich gwiazd jak Winston McAnuff, Rod Taylor, Aswad i The Gladiators. Ponadto w tym czasie muzyka Mo'Kalamity zagościła na wielu festiwalach muzyki reggae i zaczęła przekraczać granice Francji stając się coraz bardziej rozpoznawalna nie tylko w krajach europejskich ale także w jej rodzinnym kraju - Republice Zielonego Przylądka.

Kwintesencją twórczości Mo'Kalamity jest jej ostatni album, Freedom of the Soul wydany w 2013 roku. Kobiece roots reggae z pięknymi melodiami wokalnymi, naturalnym, korzennym brzmieniem, wzbogaconym o brzmienie fletu poprzecznego.

Płyta spotkała się z dużym zainteresowaniem francuskich mediów i festiwali i jest jedną z najciekawszych płyt 2013 roku na francuskiej scenie reggae a Mo'Kalamity jest dziś bez wątpienia jednym z najpiękniejszych kobiecych głosów na scenie reggae.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję