Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Sunrise Festival ogłasza kolejne gwiazdy.

Zgłoś nadużycie
Do line-upu imprezy dołączyły właśnie siostry z formacji NERVO. Wiemy już także, kto zaserwuje nam ostatnią porcję festiwalowej zabawy podczas niedzielnego afterparty.

26 lipca- w drugim dniu imprezy na scenie Sunrise Festival pojawią się jedne z najbardziej przedsiębiorczych kobiet w świecie muzyki elektronicznej- siostry z duetu NERVO. Swoje muzyczne zainteresowania, które zajmują im mnóstwo czasu bowiem są one kompozytorkami, producentkami i dj-kami, potrafią łączyć dodatkowo ze swoją drugą pasją, czyniącą z nich wspaniałe fotomodelki.
Dzięki swojej przesiębiorczości dziewczyny mają już na swoim koncie m.in. kompozyje dla takich gwiazd jak Kesha, Sophie Ellis Bextor czy Pussycat Dolls. Poza tym są świetnie znane z takich klubowych przebojów jak: ,,The Way We See The World" nagranego wspólnie z Dimitriem Vegasem & Likem Mikem i Afrojackiem czy „Like Home", czy „Reason".

Po znakomitej festiwalowej zabawie w niedzielny poranek - 27 lipca nadejdzie czas aby w należyty sposób pożegnać się z Sunrise na legendarnym afterparty, które odbędzie się na plaży centralnej w Kołobrzegu.
W tym roku imprezę nakręcać będą: Miqro, Neevald, Pete Grace, D'vision, Dave Metzo i MC Jacob A.

 

 

Bilety na Sunrise Festival są dostępne na www.Bilety.SunriseFestival.pl w cenach 119 zł (piątek) oraz 139 zł (sobota).

 

Do zobaczenia w Kołobrzegu!Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję