Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Mistrzowie dancehallu na Reggaeland.

Zgłoś nadużycie
Do składu festiwalu dołączyła właśnie grupa WARD21, która zagra wraz z Soul Fire. Ruszyła także sprzedaż karnetów na imprezę. Sprawdź szczegóły!

WARD21 już od samego początku swojej kariery w 1998 roku współrządzi na scenie dancehallowej, wciąż poszukując nowych rozwiązań muzycznych, rzucając kolejne pomosty pomiędzy stylami i gatunkami, trącając przy tym humorem, tworzy jeden z najbardziej psychodelicznych odłamów raggamuffin. Potencjał grupy jakiś czas temu zwrócił uwagę kolektywu Major Lazer, którzy zaprosili Jamajczyków do współpracy, czego owocem stał się hit „Mash up the Dance".

 

 

Zespół wydał dotąd pięć płyt długogrających (w tym naszpikowaną hitami i zacnymi gośćmi „Genesis") oraz niezliczoną ilość singli. Ostatni album grupy ukazał się w lutym tego roku i nosi nazwę „Still Disturbed". Płyta - promowana przez dwa single „Mic Magisian" i „Spot The J" - wyraźnie wskazuje na wysoką formę muzyków. WARD21 należą do ekstraklasy jamajskiego dancehallu, ich koncerty to eksplozja energii, dobrego humoru oraz popisów wokalnych.

 

W Płocku, podczas Reggaeland 2014 wystąpią w nieco innej konwencji niż zazwyczaj - na ogół goszczą na soundsystemowych scenach największych festiwali, ale u nas zagrają z kapelą na dużej scenie! Towarzyszyć im będzie niemiecki riddim band Soul Fire!
Dla Ward21 będzie to ich pierwszy pełnowymiarowy koncert w Polsce.

 

Wraz z nastaniem wiosny ruszyła także sprzedaż karnetów i biletów jednodniowych na Reggaeland.

Karnety w cenie 40 zł oraz bilety jednodniowe za 30 zł można nabyć za pośrednictwem ebilet.pl oraz www.pokis.infoserw.pl

Organizatorzy imprezy zapewniają także specjalne zniżki na wejściówki, które obejmują:


Dzieci do 12 lat- wejście free pod opieką osoby dorosłej za okazaniem legitymacji szkolnej lub paszportu.

 

Posiadacze Karty 3+ - zniżka 50%

Osoby z orzeczonym 1 st. niepełnosprawności - wstęp darmowy
Opiekun osoby z orzeczonym 1 st. niepełnosprawności - zniżka 50%
Osoby z orzeczonym 2 st. niepełnosprawności - zniżka 50%

Kupno biletu i wejście na teren festiwalu za okazaniem legitymacji/zaświadczenia o stopniu niepełnosprawności.


UWAGA: Ceny biletów nie obejmują opłaty za pole namiotowe!

 

Do zobaczenia w Płocku :)

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję