Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Trentemøller oraz Camo & Krooked na Audioriver

Zgłoś nadużycie
Line-up tegorocznego Audioriver- największego polskiego festiwaly z muzyką alternatywną poszerzył się o kolejne gwiazdy, którymi są: Trentemøller live, Brodinski, Kangding Ray live, Dense & Pika, Bokka oraz bardzo mocna reprezentacja drum & bass w składzie Camo & Krooked live, Hybrid Minds feat. Riya oraz Ivy Lab.

Trentemøller to artysta, którego nie trzeba przedstawiać wszystkim fanom muzyki elektronicznej. Od kliku lat jego twórczość, skłania się bardziej ku brzmieniom rockowym, czego doskonałym dowodem jest jego zeszłoroczny album ,,Lost" , na którym słychać mnóstwo gitar oraz wokale m.in. Jonny'ego Pierce'a z grupy The Drums i Sune Wagner z The Raveonettes. Na liście jego muzycznych dokonań znajdują się takie hity jak: „Miss You", „Take Me Into Your Skin" i „Sycamore Feeling".


Camo & Krooked to artyści, który chociaż regularnie odwiedzają nasz kraj z koncertami, to tym razem zobaczymy ich w zupełnie odmienionej wersji, bowiem nie będzie to, taki jak zwykle występ DJ-ski, lecz zaprezentują oni wyłącznie własne produkcje w towarzystwie dedykowanych efektów wizualnych i scenicznych. A jest co prezentować, bo Austriacy odpowiadają przecież za takie hity, jak „Watch It Burn", „Cross The Line" i „All Night".

 

Sporej dawki drum & bass dostarczą nam Hybrid Minds w towarzystwie znakomitej wokalistki Riya, tworzącej zarówno swoje melodie, jak i mającej na koncie współpracę z takimi artystami jak Total Sciene i Zero T. Na Audioriver usłyszymy kilka jej autorskich utworów, a Hybrid Minds przyjadą m.in. z materiałem z zeszłorocznego albumu „Mountains".

 

 

Dodatkową porcję muzyki basowej dostarczy także grupa Ivy Lab, czyli relatywnie nowy, ale bardzo obiecujący projekt z Wielkiej Brytanii. Tworzą go Sabre, Stray i Halogenix, czyli trójka producentów związanych m.in. z wytwórnią Critical Music, w której wydawali także inni artyści znani fanom Audioriver: Rockwell, Nymfo i Vicious Circle.

 

Aby dostarczyć nam dawki najlepszej muzyki Audioriver nie zapomniał także o fanach electro i sprowadził Brodinskiego, czyli jednego z najpopularniejszych przedstawicieli gatunku. Francuz słynie z bardzo energetycznych setów, w których płynnie łączy takie gatunki, jak electro, techno, hip-hop i trap.

Dla fanów mrocznego techno do Płocka przyjedzie Kangding Ray, czyli jedna z czołowych postaci tej sceny. Producent i performer, którego pierwsze wydawnictwo ukazało się już w 2006 roku, wydał niedawno czwartą, świetną płytę „Solens Arc" w prestiżowej wytwórni Raster-Noton.

 

 

Na Audioriver przyjadą także Dense & Pika, czyli jedno z największych odkryć minionego roku w tanecznej elektronice. Wiele osób nie wie jednak, że duet z Hotflush Recordings tworzą Glimpse i Alex Jones, czyli bardzo doświadczeni producenci, od lat znani słuchaczom muzyki house.

 

 

Na zakończenie dzisiejszych ogłoszeń Audioriver nie można zapomnieć o polskim akcencie festiwalu, którym jest formacja Bokka, będąca odkryciem 2013 roku. Chociaż są już doskonale znani w naszym kraju to nadal pozostają wielką tajemnicą, występując na scenie w maskach, aby to ich muzyka była główną treścią, która dociera do ich słuchaczy ze sceny.

 

Karnety na festiwal w cenie 160 zł dostępne są w salonach Empik oraz na ebilet.pl.

 

Warto pamiętać również o IV Konferencji Muzycznej Audioriver, która 12 kwietnia odbędzie się w Krakowie. Wejściówki na Uniwersytet Ekonomiczny dostępne w cenie 10 zł, a bilety na After Party z połową Tiefschwarz i zespołem Kamp! w wersji DJ-skiej kosztują w przedsprzedaży zaledwie 25 zł.

 

 

Dotychczas ogłoszeni artyści edycji 2014 to: Little Dragon, Booka Shade live, John Digweed, Loco Dice, DJ Koze, Dom & Roland, Skalpel, Max Cooper live, Daniel Avery, Special Request, Koven live, Maribou State i Lakker live.

 

Więcej na www.audioriver.pl

 

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję