Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Przystanek Woodstock ogłasza kolejną gwiazdę.

Zgłoś nadużycie
Tym razem do ekipy Przystanku Woodstock dołącza formacja SKA-P, jedna z najważniejszych grup na europejskiej scenie muzyki alternatywnej.

Grupa zawita na Przystanek Woodstock w ważnym momencie swojej kariery, bowiem po pięciu latach od ukazania się ostatniego albumu, grupa powraca z krążkiem zatytułowanym ,,99%".
Nowy album jest swego rodzaju wezwaniem do zatrzymania ucisku na społeczeństwo i walki z prześladowcami oraz kłamcami. W materiale, który usłyszymy na krążku artyści nie przebierając zbytnio w słowach mówią wprost o tym, co według nich obecnie dzieje się na świecie.

 

SKA-P po raz kolejny pragnie udowodnić, że jest jednym z najważniejszych zespołów na europejskiej scenie muzycznej, wyruszając w międzynarodową trasę koncertową podczas której będzie nieść przesłanie walki, rewolucji i wolności dla budowania nowego, lepszego świata.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję