Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Podwójnie nowe oblicze Aviciego.

Zgłoś nadużycie
W sieci zadebiutowała właśnie odmieniona wersja klipu do ,,Addicted To You” oraz nowy remix spod ręki Aviciego. Zobacz już teraz na klubowa.pl!

 

 

Kilka dni temu mieliśmy okazję zobaczyć odmienioną wersję klipu Aviciego do kawałka ,,Wake Me Up" ( o czym pisaliśmy tutaj). Dzisiaj po raz kolejny, słynny DJ prezentuje nam nową wersję klipu do doskonale znanego numeru ,,Addicted To You", który tak jak jego poprzednik sprzed kilku dni został utrzymany w komiksowym, może nieco bajecznej stylistyce przynoszącej widzowi mnóstwo dobrej zabawy.

 

Pojawienie się odmienionych wersji klipów jak i towarzyszących ich utworów jest związane z wydaniem przez Aviciego krążka ,,True (Avicii by Avicii)", na którym przedstawia on przearanżowane wersje utworów, które znalazły się na jego debiutanckim albumie ,,True".
Z nowym klipem do ,,Addicted To You" możecie zapoznać się poniżej.


Avicii zajął się także remixem utworu ,,Derezzed", który w oryginalnej wersji znalazł się na soundtracku do filmu TRON: Legacy z 2010 roku. Numer w wersji Aviciego nosi tytuł ,,Derezzed (So Amazing Mix)" i wiadomo już, że znajdzie się na składance DConstructed.
Remixu Aviciego możecie posłuchać poniżej.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję