Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Znamy szczegóły nowego albumu Spinache'a.

Zgłoś nadużycie
Już 17 maja na rynku wydawniczym pojawi się nowy album Spinache'a, zatytułowany po prostu Spinache'a. Znamy już wszystkie szczegóły tego wydawnictwa oraz miejsce, gdzie można go zamówić w przedsprzedaży.

Nowy krążek Spinache'a, zostanie wydany nakładem UrbanRec i będzie go można nabyć w sklepach już od 17 maja. Jednak już dzisiaj, album można zamawiać w przedsprzedaży pod adresem http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/marka/2152-urbanrec/40038-spinache-spinache.html.

 

Krążek jest już promowany przez dwa single 'Piję życie do dna' i 'Podpalamy Noc'.
Zobrazowane już utwory są tylko cześcią historii i doświadczeń, którymi dzieli sie ze słuchaczami Spinache. Artysta skomponował i wyprodukował całość muzyki znajdującej się na solowym albumie. W napisanych przez Spinache'a tekstach na pierwszy plan wysuwa się bliskość, sensualność, esencjonalność i intensywność. Dopełnieniem są goście zaproszeni do współpracy przy utworach. Na albumie pojawili się: Ortega Cartel (Patr00 i Piter Pits), Frank Nino, Proceente, Dj Flip, Monika Mimi Wydrzyńska, Olga Czyżykiewicz, Marek Dulewicz i Kamil Oefi Komendecki.

Tracklista:
01. Intro
02. Piję życie do dna
03. Ty tak jak ja
04. Ma tak być
05. Podpalamy noc -
06. Zapisz (Feat. Mimi)
07. Hamulce
08. Jak roluję
09. CU (Feat. Proceente)
10. Gwiazdy blisko
11. Cykl
12. LavoLavo (Feat. Ortega Cartel & Frank Nino)

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3955
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję