Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Pięć kolejnych gwiazd Open'era.

Zgłoś nadużycie
Kari, Rasmentalism, Royal Blood, Mooryc i Kuroma to kolejne gwiazdy, które już na początku lipca przyjadą do Gdyni, aby dostarczyć nam sporej dawki znakomitej zabawy i dobrej muzyki podczas tegorocznego Open'era.

Kari- znakomity polski towar eksportowy, z którego możemy być dumni, bowiem jej wokalem i nagraniami z najnowszego albumu zachwycili się w ostatnich tygodniach mieszkańcy Wielkiej Brytanii, dzięki jej utwory znalazły się na playlistach najważniejszych rozgłośni radiowych w tym kraju. Jej zeszłoroczny album „Wounds And Bruises" został także docenione w Polsce, zajmując miejsce w czołówkach podsumowań 2013 roku.
Pomimo znakomitego rozkwitu zagranicznej kariery, Kari pamięta o swoich polskich korzeniach, a co najważniejsze fanach wyczekujących na nią w kraju, którzy teraz będą mieli okazję usłyszeć ją na Open'erze.

 

Kolejnym polskim akcentem Open'era robiącym obecnie karierę na światowych scenach jest Mooryc- rodowity poznaniak mieszkający obecnie w Niemczech, gdzie za kilka miesięcy, nakładem jednej z najważniejszych wytwórni muzycznych w tym kraju ukaże się płyta jego projektu Eating Snow, który tworzy wspólnie z Douglasem Greedem. Eating Snow to zresztą tylko mały fragment działalności Mooryca. Prócz tego publikuje solowe wydawnictwa, remixuje, tworzy muzykę do filmów i przedstawień teatralnych, a nawet współpracuje z orkiestrą muzyki współczesnej.

 

 

Rasmentalism - klasyczny rapowy duet, który tworzą MC (Ras) i producent (Ment XXL). W ciągu swojejdotychczasowej współpracy panowie nagrali już cztery znakomite albumy, z których każdy cieszył się coraz większą popularnością: "Dobra muzyka ładne życie", "Duże Rzeczy" z W.E.N.Ą., "Hotel Trzygwiazdkowy" oraz hitowy album "Za młodzi na Heroda", który wzbudził prawdziwą sensację w świecie rapu a dziś zaczyna być przez niektórych uznawany za przełomowy dla tego gatunku muzyki.

Kolejną gwiazda, która pojawi się na Opener'owej scenie jest formacja Royal Blood - duet, formacja rytmiczna składająca się basisty i perkusisty. W swoim stosunkowo niedługim dorobku muzycznym mają oni już na koncie koncerty w towarzystwie wielkich artystów światowej muzyki - m.i.n. support formacji Arctic Monkeys oraz samodzielną znakomicie przyjętą trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. Obecnie pracują nad swoim debiutanckim albumem, który ukaże się nakładem wytwórni Warner. Kilka miesięcy temu brytyjski „The Guardian" napisał, że w czasie sezonu festiwalowego dosłownie „rozniosą w pył" każdą publiczność. Czy tak się stanie, przekonamy się w lipcu na Open'erze.

 

 

Ostatnią z ogłoszonych dziś gwiazd, która zagości na open'erowej Alter Stage już 3 lipca jest Kuroma - zespół ściśle związany z tegoroczną gwiazdą Open'era - grupą MGMT, ponieważ jego członkowie od kilku lat występują w koncertowym składzie tej grupy. W 2013 roku zagrali wspólnie blisko 60 koncertów, poprzedzając koncerty autorów przeboju „Kids", ale dzielili sceny także z Primal Scream czy Tame Impala. Niedawno skończyli nagrywać swój drugi album „Kuromaroma", wyprodukowany przez Benjamina Goldwassera z MGMT.

 

Bilety w sprzedaży na ALTERSKLEP.PL i w punktach sprzedaży Ticketpro.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3955
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję