Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Reggaeland ogłasza kolejnych artystów.

Zgłoś nadużycie
Johnny Osbourne w towarzystwie Lone Rangera i francuskiego Soul Stereo Sound System to kolejni artyści dołączający do składu Reggaeland.

 

 

Johnny Osbourne - wokalista roots reggae i legenda dancehallu pierwszej fali! Towarzyszyć mu będzie Jamajczyk Lone Ranger i francuski Soul Stereo Sound System.
Wystąpią na scenie sound systemowej, która skryje się w lipcu pod namiotem cyrkowym!

Johny Osbourne w swojej długoletniejkarierze muzycznej zasłynął m.in. takimi utworami jak: „Truths and Rights", „Mr Marshall", „Murderer", „Ice Cream Love", hitowym „Buddy Bye" oraz wieloma innymi, które pomimoupływu już wielu lat od premiery nadal cieszą się niesłabnącą popularnością.


LONE RANGER
Anthony Alphanso Waldron, bo tak właściwe nazywa się jamajski deejay Lone Ranger (inaczej mówiąc, deejay to nawijacz w stylu prekursorów gatunku - U Roy'a czy I Roy'a, czyli nie ma nic wspólnego z puszczaniem płyt) to kolejna artysta tegorocznego Reggaelandu, który karierę rozpoczynał u Sir Coxsone Dodd'a w Studio One.
Lone Ranger uważany jest za jednego z najbardziej wpływowych jamajskich wokalistów lat 80., bo pokazywał jak można używać słowa i przeróżnych onomatopei do wyrażania siebie w reggae. W połowie tamtej dekady emigruje do USA i przestaje nagrywać. Karierę wznawia w 1998 r. - zakłada sound system na Jamajce, w 2005 r. i 2010 r. wydaje ciepło przyjęte płyty.
Do największych hitów Lone Ranger zalicza się: „Rosemarie", „Barnabas Collins", „Apprentice Dentist".

SOUL STEREO SOUND SYSTEM
To francuski sound system, który istnieje od 1998 r. Założyli go selektorzy i nawijacze Fatta i Reeko. W 2003 r. dołączył do nich Tarzan. Lista artystów, z którymi mieli okazję występować jest imponująca: Carlton Livingston, Luciano, Morgan Heritage, Chronicle, Dawn Penn, U Brown, Dennis Alcapone i wielu innych. Na ich riddimach nagrywali m.in. Capleton, Luciano, Anthony B, Busy Signal czy Chezidek.
Ostatnio najczęściej koncertują z gwiazdami płockiego festiwalu Johnnym Osbournem i Lone Rangerem.
Podczas Reggaelandu zagrają też własny set dj-ski!

 

 

W tym roku wszczyscy fani muzyki muzyki reggae będą mogli bawić się przy dziękach płynących z dwóch równorzednych scen muzycznych - głównej- usytuowanej w centralnej części plaży oraz w Sound Systemowym Namiocie Cyrkowym Johnny'ego Osbourne'a.

 

 

Bilety na festiwal można nabywać w serwisie ebilet.pl oraz na stronie http://www.pokis.infoserw.pl/ w następujących cenach:
bilet jednodniowy : 30 zł
karnet- 40 zł
miejsce na polu namiotowym - 20 zł

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję