Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Nowy singiel Little Dragon.

Zgłoś nadużycie
Wczoraj swoją premierę miał najnowszy singiel formacji Little Dragon promujący ich nadchodzący album. Posłuchaj już teraz na klubowa.pl!

Singiel nosi tytuł ,,Paris" i jego oficjalna premiera odbyła się na antenie brytyjskiego BBC Radio 1, gdzie został zaprezentowany przez Zane Lowe'a - jedną z najsłynniejszych postaci dziennikarstwa muzycznego.

„Paris" jest już drugim, po „Klapp Klapp", singlem zapowiadającym czwarty album Little Dragon. W swojej audycji Hottest Record, Zane Lowe powiedział, że krążek zapowiada się świetnie i jest jedną z najbardziej wyczekiwanych płyt 2014 roku.


Płyta, „Nabuma Rubberband", ukaże się już 12 maja, zaś pierwsza okazja, by na żywo usłyszeć ten album w Polsce, pojawi się 26 lipca 2014 w Płocku na festiwalu Audioriver. W programie tego wydarzenia jest też kilka innych propozycji, które fanom Little Dragon mogą przypaść do gustu. Choćby Trentemøller live, Booka Shade live, Maribou State czy BOKKA.


Posłuchajcie najnowszego singla Little Dragon  - ,,Paris"Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję