Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Kolejne gwiazdy Przystanku Woodstock.

Zgłoś nadużycie
Poznaliśmy dwie kolejne gwiazdy, które wystąpią podczas tegorocznej, jubileuszowej , XX edycji przystanku Woodstock, który odbędzie w dniach 31 lipca- 2 sierpnia, tradycyjnie w Kostrzynie nad Odrą.

Pierwszą spośród ogłoszonych gwiazd dołączających do ekipy imprezy jest Marika, która zagra 2 sierpnia na dużej scenie prezentując swój repertuar silnie osadzony w rytmach reggae i dancehall. Podczas występu na Woodstocku Marice towarzyszyć będzie jej zespół Spokoarmia.

 

 

Na woodstockowej scenie pojawi się także zespół Piersi- autor jedno z hitów ostatnich miesięcy - Balkanica, którego popularność przerosła najśmielsze oczekiwania grupy a w chwili obecnej liczba wyświetleń klipu w serwisie YouTube przekracza już 34 miliony.
Grupa powstała w 1984 roku a jednym z jej najlepiej rozpoznawalnych członków był Paweł Kukiz, który w styczniu 2013 opuścił grupę a jego miejsce zajął Adam Asanov, z którym w przeciągu zaledwie 4 miesięcy skomponowali 44 utwory a 17 z nich zamieścili na na krążku ,,Piersi i Przyjaciele 2", który obecnie zyskał już status platyny.

 

 

Wcześniej ujawniono, że na Przystanku Woodstock 2014 zagrają także m.in.: Accept, Hatebreed, Skid Row, Volbeat, Ky-Mani Marley, Ska-P, T.Love, Lao Che,Budka Suflera, Coma, Protoje, Skindred, The Bill, Kapela ze Wsi Warszawa  Mercedes Peon, Acid Drinkers i Jelonek.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję