Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Live Music Festival dopiero w 2015 roku!

Zgłoś nadużycie
Pośród tegorocznych festiwali niestety zabraknie doskonale znanego Coke Live Music Festival.

Organizatorzy imprezy ogłosili właśnie, że w 2014 roku festiwal niestety się nie odbędzie.

Sytuacja prawdopodobnie może być spowodowana wycofaniem się w styczniu tego roku tytularnego sponsora imprezy czyli koncernu Coca Cola. Jak możemy jednak przeczytać w oficjalnym komunikacie zamieszczonym na stronie organizatora festiwalu ma on już swojego nowego sponsora i latem 2015 roku powróci do Krakowa jeszcze lepszy i z jeszcze lepszym programem muzycznym. Czekamy zatem na kolejne, bardziej optymistyczne informacje związane z festiwalem,które według zapewnień powinniśmy poznać w ciągu najbliższych miesięcy.

 

Poniżej możecie przeczytać pełną treść oficjalnego oświadczenia organizatora festiwalu w tej sprawie.

Drodzy Festiwalowicze - rok 2014 to rok zmian. Dotyczy to również Live Music Festival, którego ostatnia, rekordowa edycja, była najbardziej udana ze wszystkich dotychczasowych. I od razu dobra wiadomość: festiwal ma już nowego partnera i powróci do Krakowa latem 2015 roku! Wspólnie z nowym partnerem postanowiliśmy, że rok przerwy to czas, który pozwoli na to, by festiwal powrócił jeszcze lepszy, jeszcze bardziej różnorodny i z jeszcze ciekawszym programem muzycznym. Pierwsze informacje o nowej odsłonie Live Music Festival poznacie w ciągu najbliższych miesięcy! 

 

Na osłodę małe przypomienie, jak bawiliśmy się w zeszłym roku :)Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3951
1097K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję