Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Nowa atrakcja Sunrise Festival!

Zgłoś nadużycie
Podczas tegorocznej edycji Sunrise Festival, czeka na nas jej zupełnie nowy element, który wypełni, ostatni, niedzielny wieczór podczas festiwalu.

Sunrise Festival 2014 będzie trwał 3 dni. Impreza rozpoczyna się w piątek 25 lipca, a kończy w niedzielę 27 lipca. Ostatni dzień rozpocznie się znakomitym, plażowym afterparty, natomiast zakończy w Amifeatrze podczas zupełnie nowego elementu imprezy, którym będzie The History of Sunrise Festival z udziałem gwiazd z poprzednich edycji. Nowy projekt jest zamiennikiem do odbywającego się wcześniej Sunset Music Awards. DJ Kris, zapowiedział, że niedzielę w 100% dedykuję hitom z przed dekady. Tego dnia obok wspomnianej legendy polskiego clubbingu wystąpią również: Peran van Dijk (NL), Marc van Linden (DE) oraz Diabllo (świętujący swoje 20-lecie za konsoletą), Jay Bae i Matys.

Więcej informacji niebawem. Ceny biletów nie są jeszcze znane. Do sprzedaży trafią w następnym miesiącu.


Bilety na pozostałe dni festiwalu można kupić za pośrednictwem strony www.Bilety.SunriseFestival.pl w następujących cenach:

PIĄTEK - 119 PLN
SOBOTA - 139 PLNKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję