Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Pharell Williams z koncertem w Polsce.

Zgłoś nadużycie
Najgorętszy i chyba najbardziej aktywny artysta ostatnich miesięcy zaśpiewa jako główna gwiazda Festiwalu Pozytywne Wibracje, który odbędzie się już 20 czerwca w Warszawie.

Pojawienie się muzyka w naszym kraju będzie jednym z zaledwie kilku jego koncertów w Europie w trakcie 2014 roku.

W Warszawie usłyszymy między innymi największe światowe przeboje ostatniego roku: Happy, Get Lucky oraz Blurred Lines. Pharrell Williams wykona w ramach festiwalu swój pełnowymiarowy koncert przygotowany specjalnie na największe światowe festiwale muzyczne z towarzyszeniem pełnego zespołu. W sumie do Polski przyleci około 40 osób. Nie zabraknie także dobrze znanych utworów: Drop It Like It's Hot, Beautiful, Marilyn Monroe, Lose Yourself To Dance, Hollaback Girl, She Wants To Move, Frontin', czy Hot In Herre.

W najbliższą środę - 23 kwietnia w samo południe startuje sprzedaż biletów na festiwal w internetowych systemach biletowych. Ceny biletów na trybuny Pepsi Arena to: 190 zł, 290 zł, 390 zł, 490 zł, na płytę: 390 zł, na Golden Circle 490 zł, na Golden Circle Early Entrance 590 zł. Dodatkowo będą dostępne pakiety VIP oraz loże.

W najbliższych tygodniach poznamy kolejnych pięciu wykonawców, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji festiwalu w Warszawie.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję