Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Kolejna gwiazda Przystanku Woodstock ogłoszona.

Zgłoś nadużycie
Do coraz większego składu tegorocznego Przystanku Woodstock dołączył właśnie Manu Chao La Ventura, którego będziemy mogli usłyszeć na woodstockowej scenie 2 sierpnia.

Manu Chao La Ventura to prawdziwa muzyczna ikona ruchy alterglobalistycznego oraz jeden z najbardziej wpływowych muzyków w historii najnowszej.

Inspiracji dla swojej twórczości szuka w życiu ulicy oraz kulturze wielu krajów i narodowści. To poszukiwanie inspiracji niemal na całym świecie znajduje swoje wierne odzwierciedlenie w jego muzyce, które jest mieszanką wielu gatunków muzycznych m.in rocka, reggae, punka, ska oraz wielu innych, często lokalnych wpływów. Jego kosmopolityzm zauważymy także w ilości języków którymi się posługuje (angielski, hiszpański, francuski, włoski i kilka innych) nierzadko łącząc je w jednym utworze.

Pierwszy solowy album - "Clandestino" - Manu Chao wydał w 1998 roku, odnosząc spektakularny, międzynarodowy sukces. Drugi krążek, nagrany razem z Radio Bemba Sound System, "Proxima Estación: Esperanza", ukazał się w 2001 roku i szybko stał się absolutnym hitem. Potem przyszedł czas na "Sibérie m'était Contéee", pierwszy w pełni francuskojęzyczny album. Następnie ukazał się przebojowy "La Radiolina".

W ostatnich latach kilkaset tysięcy ludzi na całym świecie cieszyło się energicznym show La Ventura. Już wkrótce o sile tego kolektywu przekona się także woodstockowa publiczność.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję