Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Kolejny imprezowy singiel Aviciego.

Zgłoś nadużycie
Odnoszący w ostatnich miesiącach coraz większą popularność Avicii, przestawił kolejny singiel promujący jego debiutancki album ,,True”.

,,Lay Me Down" z udziałem Adama Lamberta oraz Nile'a Rodgersa to kolejny, piąty już singiel, który będzie promował debiutancki album Aviciego ,,True" wydany jesienią ubiegłego roku.

,,Lay Me Down" odróżnia się nieco od wcześniejszych singli (Wake Me Up , You Make Me , Hey Brother i Addicted To You), które były osadzone w bardziej klubowych klimatach. Tym razem jednak mamy do czynienia z nieco bardziej popowo-rockowymi brzmieniami z wokalem Adama Lamberta, co nie oznacza wcale, że nie dostarcza on sporej dawki pozytywnej a zarazem tanecznej energii.

Warto przypomnieć również, że obecnie Avicii poza dalszym promowaniem albumu ,,True" przygotował już także jego odmienioną wersję, zawierającą remiksy utworów zatytułowaną ,,True (Avicii by Avicii)".

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję