Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Burn Residency przedstawia drugiego headlinera.

Zgłoś nadużycie
Poznaliśmy już kolejnego headlinera kwietniowego mix-offu Burn Residency. Obok szweda Adama Beyera, za konsoletą, pojawi się pochodzący z Hiszpanii Paco Osuna. Poza zagranicznymi gwiazdami na imprezie zagrają również młodzi polscy debiutanci – finaliści burn Residency.

Mix-off to kolejny etap zmagań młodych dj-ów biorących udział w Burn Residency. Impreza wyłoni zwycięzcę krajowych eliminacji, który poleci na Ibizę, żeby tam poznawać tajniki sztuki dj-skiej i walczyć o rezydencję w jednym z kilku najlepszych klubów wyspy. Który z polskich uczestników dostanie wymarzony bilet na Ibizę, dowiemy się już w najbliższą sobotę- 26 kwietnia w warszawskim klubie 1500m2. Podczas mix-offu zmierzą się dj-e: Sincz, Piranha Poodles, Optik, Thomas Leo i Michael Groovy - to właśnie ich sety zdobyły największą popularność na Facebooku i uznanie komisji sędziowskiej.

 

 


Po konkursowej częście eventu stery przejmą prawdziwe legendy europejskiego dj-ingu. Wiadomość o tym, że na imprezie zagra szwedzka legenda techno Adam Beyer, zelektryzowała fanów muzyki elektronicznej już kilka tygodni temu. Momentalnie ruszyła lawina plotek i domysłów odnośnie tożsamości drugiego headlinera, którego nazwisko ujawniono dopiero dzisiaj - okazuje się, że dla zgromadzonych na parkiecie 1500m2 zagra Paco Osuna.
Takie EP-ki jak Crazy (2007), Obeat (2008) czy Lemon Juice (2009) zapewniły Osunie solidną pozycję w katalogu wytwórni Plus8 - dwa jego tracki znalazł się na kompilacji z okazji wydania setnej pozycji labelu. Paco wciąż grywa w najsłynniejszych klubach (Fabrik, Watergate, Cocorico, Goa i Pacha) oraz na najgłośniejszch festiwalach (DEMF, Awakenings, SAMC, Amore i WMC).

 


Minimalistyczne dźwięki wychodzące spod ręki Paco Osuny są opisywane jako wypełnione głębią, mrokiem i inteligencją. Charakterystyczne brzmienie w połączeniu ze sceniczną kreatywnością pozwala na osiągnięcie niemal mistycznej jedności z tłumem za każdym razem, kiedy Paco opowiada dźwiękiem nową historię.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3955
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję