Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Kontrowersje wokół nowego klipu Donatana i Cleo.

Zgłoś nadużycie
Wraz z pojawieniem się w sieci nowego klipu Donatana i Cleo z gościnnym udziałem Sitka zatytułowanego ,,Cicha Woda” pojawiły się nie tylko pierwsze opinie na jego temat ( i to zarówno te pozytywne jak i negatywne) ale również poważne oskarżenia stawiane autorowi utworu.

Sytuacja zawiązana ze stawianiem oskarżeń Donatanowi ma związek z pojawieniem się w sieci w tym samym dniu zarówno numeru ,,Cicha Woda", jak i klipu Rozbójnika Alibaby (znanego także jako Robert M) do utworu ,,Zbyt Wiele", który - jak wynika z jego wpisu na Facebooku- oskarża Donatana o kupowanie wyświetleń na YouTube.

"Nie wierzę w żadne 230.000 wyświetleń Donatana, a wiecie dlaczego? Ta strona Wam powie 'sharedcount.com'. Co więcej, wklej tam linka z You Tube ('Cichej wody'), a później nowego singla ('Zbyt wiele'), następnie porównaj liczby, które są na tej stronie, tyle ode mnie.Gratuluję i życzę 10000000.00000.0000000 wyświetleń. Po co się ogranicza do kilku baniek, od razu w jeden dzień trzeba było milion odpalić" - czytamy we wpisie Roberta M.

Oczywiście sam Donatan nie pozostawił tych insynuacji bez echa i na swoim facebookowym zaprzeczył jakimkolwiek próbom kupowania wyświetleń na YouTube. "Już mówiłem, że gdyby to było takie proste, robiłby to każdy, a ja wolę zarabiać z reklam na YT, niż wydawać na martwe wyświetlenia" - czytamy we wpisie Donatana.

 

Nie nam oceniać jaka jest prawda i czy ktokolwiek dopuścił się kupowania wyświetleń, jednak ten ,,konflikt" pomiędzy producentami jest z pewnością elementem, który przyczyni się do jeszcze większego zainteresowania klipami obu z nich.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję