Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Open'er znów ogłasza!

Zgłoś nadużycie
Do składu tegorocznego Open'era dołączyła właśnie kolejna grupa.

Kolejnymi artystami, którzy pojawią się na tegorocznej edycji Open'era jest grupa Jagwar Ma, która pojawi się w Polsce po raz pierwszy.

Zespół ten powstał w 2007 roku jako wynik wspólnego pomysłu Jono Ma i Gabriela Winterfielda zainspirowanych wspólną pasją do eksperymentowania z dźwiękami oraz tworzeniem chwytliwych melodii. Ich początki nie były łatwe, ale także bardzo inspirujące bowiem swój pierwszy album nagrywali w gospodarstwie znajdującym się w oddali od miejskiego gwaru oraz stołecznego pośpiechu znajdując się w ponad dwie godziny drogi od Paryża. W zamian za to, pomiędzy przerwami w nagrywaniu płyty mieli do dyspozycji przejażdźki rowerowe oraz spacery po polach pełnych słoneczników.
Ostatecznym efektem tego wszystkiego został album ,,Howlin", który ukazał się w zeszłym roku będący prawdziwą wycieczką przez gorące australijski plaże, berlińskie kluby i towarzyszące twórcom pola słoneczników a docierające do naszych uszu psychodeliczne dźwięki są jedyne w swoim rodzaju.

Bilety na Open'er Festival do nabycia w Altersklepie oraz w Ticketpro w cenach:
Karnet 4 dni - 550 zł
Karnet 4 dni z polem namiotowym - 630 zł
Karnet weekendowy 2 dni (piątek, sobota) - 350 zł
Bilety jednodniowe - 207 zł.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję