Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Pokahontaz ujawnia szczegóły płyty.

Zgłoś nadużycie
REVERSAL – taki tytuł będzie nosić najnowszy album Pokahontaz. Premiera krążka jeszcze przed wakacjami. Repertuar koncertowy zespołu powiększy się o nowe numery już w maju.

Rok 2005 to RECEPTURA, rok 2012 - REKONTAKT. Z kolejną płytą Pokahontaz nie mogło być inaczej - jej tytuł również zaczyna się od „re". Rahim, zapytany, skąd taki pomysł, co kryje się za nazwą REVERSAL i jakie będzie przesłanie albumu, na razie nie zdradza żadnych szczegółów. Pozostaje nam więc czekać aż krążek ujrzy światło dzienne.

Motywacji zatytułowania 3. krążka REVERSAL z pewnością można szukać w nowych numerach Pokahontaz, a te w wersjach „na żywo" już niebawem. - Pierwsze utwory z płyty REVERSAL usłyszymy na koncertach już w maju i w czerwcu. 10 maja Pokahontaz zagra w Suchej Beskidzkiej, 23 maja w Chojnicach, a 14 czerwca w Polkowicach. Z zupełnie nowymi numerami Rahim, Fokus i DJ Bambus wystąpią podczas letnich festiwali. Już dziś możemy zaprosić do Ełku, Babiegomostu, Zabrza i Kielc - mówi Aneta Błażejczyk, managerka grupy. Przy okazji przypomina o tegorocznym Hip Hop Kempie w czeskim Hradec Králové, gdzie Pokahontaz zaprezentuje przekrojowy materiał ze wszystkich trzech płyt.

A co po wakacjach? - Intensywnie pracuję nad klubową, jesienno-zimową trasą koncertową. Mogę już zdradzić, że planujemy sporo koncertów na Śląsku. Oprócz tego na naszej mapie znajdą się m.in.: Sopot, Zielona Góra, Toruń, Olsztyn i Iława - zapowiada Błażejczyk. Szykuje się więc niemała trasa. W którym mieście planujecie się pojawić?

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję