Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Audioriver Fashion Day - koniec pierwszej tury naboru.

Zgłoś nadużycie
Tylko do 30 kwietnia trwa pierwszy etap naboru na targi mody niezależnej organizowane przez festiwal Audioriver. Projektanci, którzy poważnie myślą o zaprezentowaniu się wielotysięcznej publiczności, przyjeżdżającej w ostatnią sobotę lipca do Płocka, powinni jak najszybciej złożyć aplikację. Nie ma bowiem gwarancji, że druga tura naboru w ogóle się odbędzie.

„Mamy miejsce na około 60 stoisk i jeśli w ciągu kilku najbliższych dni otrzymamy taką liczbę wartościowych zgłoszeń, już teraz zamkniemy proces naboru" - mówi rzecznik Audioriver, Łukasz Napora. „Na ten moment mamy już ponad 20 chętnych marek, z czego większość spełnia nasze oczekiwania. Doświadczenie z organizacji Targów Muzycznych Audioriver, sugeruje, że większość osób czeka z wysłaniem formularza do ostatniej chwili, więc zamknięcie naboru już po pierwszej turze wydaje się realne."

 

 

Udział w Audioriver Fashion Day jest płatny dla wystawców, ale z powodu ograniczonej przestrzeni, organizatorzy wydarzenia muszą starannie selekcjonować firmy, które 26 lipca pojawią się w Płocku. Zgłoszenia są przyjmowane w dwóch turach:
- do 30 kwietnia 2014 (decyzja organizatorów targów do 12 maja);
- do 16 maja 2014 (decyzja do 2 czerwca).

 

 

Targi odbędą się między głównym terenem festiwalu oraz pobliskim zalewem Sobótka - w ciągu dnia, między 12:00 a 20:00. Towarzyszyć im będzie muzyka house, deep house i downtempo, grana na żywo na nowej, specjalnie stworzonej w tym celu scenie.

„Chcemy stworzyć perełkę z tego miejsca, które już teraz jest tłumnie odwiedzane przez festiwalowiczów. Nietuzinkowa moda, dobra muzyka, smaczne jedzenie, a tuż obok plaża i kąpielisko. Czego chcieć więcej?" - dodaje Napora.

ar

   fot. Robert Causari

 

 

Przypomnijmy, Audioriver Fashion Day to zupełnie nowa inicjatywa największego polskiego festiwalu z alternatywną elektroniką. To odpowiedź na powtarzające się, liczne zapytania projektantów, którzy chcieliby pokazać swoje marki publiczności tego wydarzenia. Wstęp dla odwiedzających jest bezpłatny.

 

 

 

Szczegóły naboru i regulamin znajdują się na www.audioriver.pl w zakładce Moda.

 

fashion dayKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3950
1089K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję