Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

FreeFormFestival ogłasza kolejne gwiazdy.

Zgłoś nadużycie
Właśnie poznaliśmy kolejnych wykonawców, którzy wystąpią na FreeFormFestival. Tym razem do składu imprezy dołączają HVOB, Me and My Drummer oraz Kari.

Trio elektroniczne HVOB zaprezentuje na żywo swój repertuar, który jest uwielbiany przez publiczność a ich każdy, kolejny występ budzi wielkie emocje. Nazwa grupa to skrót od nazyw Her Voice Over Boys, a ich kariera już od samego początku wzbudzała duże zainteresowanie nie tylko środowiska muzycznego, ale także co najważniejsze fanów niemal na całym świecie. Już w momencie pojawienia się na Soundcloud ich pierwszych utworów zaczęto o nich głośno mówić, wystawiając całą masę pozytywnych opinii, co znalazło swoje odbicie w wielu serwisach oraz blogach muzycznych, a w niedługim czasie zawładnęli listami przebojów.
W zeszłym roku ukazał się ich debiutancki album zawierający muzykę pełną emocji i nastrojowych kompozycji, który zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji. HVOB gościli już w Polsce m.in na festiwalu Audioriver.

Kolejną ogłoszoną gwiazdą, która pojawi się na FreeFormFestival jest duet Me and My Drummer, pochodzący zza naszej zachodniej granicy. Ich twórczość jest wielokrotnie porównywana do muzyki Florence and The Machine. Ich kompozycje można zlokalizować na pograniczu indie popu i dream popu. Początki ich działalności muzycznej sięgają 2010 roku, zaś ich debiutancki album„The Hawk, The Beak, The Prey" zaczął powstać w 2011 roku, aby w maju 2012 roku zaprezentować nam go w pełnej wersji.

Do składu FreeFormFestivalu dołącza także Kari- młoda, niezwykle utalentowana polska artystka robiąca obecnie międzynarodową karierę. Jej debiutancki album "Daddy Says I'm Special" zyskał wiele pozytywnych recenzji i zachwycił świat muzyki na tyle, że już w grudniu 2012 roku Kari rozpoczęła współpracę z angielskimi muzykami, którzy wzięli udział przy nagrywaniu jej drugiego projektu zatytułowanego KARI, którego efektem końcowym jest drugi album tej wokalistki zatytułowany "Wounds And Bruises" , którego premiera odbyła się w grudniu ubiegłego roku.

 

FreeFormFestival odbędzie się już w dniach 9-10 maja w warszawskim Soho Factory.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję