Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Miley Cyrus znowu stawia na nagość.

Zgłoś nadużycie
Artystka postanowiła po raz kolejny wzbudzić kontrowersje w świecie i muzyki i zaskoczyć fanów, promując swój nowy teledysk ,,Tongue Tied”, w którym po raz kolejny pojawia się niemal naga.

W nowo zaprezentowanym teledysku, była ,,gwiazdka" Disneya po raz kolejny nie waha się zaprezentować swojego nagiego ciała niemal w całości, bowiem jej jedynym ,,strojem"( jeżeli w ogóle można tak to nazwać) są skąpe majtki z lateksu, kabaretki oraz czarna taśma klejąca.

 

W opisie wideo możemy przeczytać, że Miley jest w nim przedstawiona jako dziecko, dla którego nawet najbardziej niebezpieczne przyrządy są zabawkami a jej nagość jest zupełnie dziecięca, w żadnym stopniu erotyczna a sama artystka jest goła i wesoła, zaś jej pozy są żartem, będącym efektem zabawy z konwencją.

 

Jak wiadomo nie od dzisiaj, co zostało udowodnione już przez wiele wokalistek odsłanianie ciała jest niezłym elementem promocyjnym płyt czy teledysków, jednak Miley chyba nieco straciła umiar takiego działania, stosując je po raz kolejny z rzędu w niedługim okresie czasu co z pewnością sprawia na opinii publicznej coraz mniejsze wrażenie a do niej samej zaczynają przywierać określenia, których chyba raczej wolałaby uniknąć.

 

Zobaczcie sami co tym razem wymyśliła Miley.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3955
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję