Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Donatan i Cleo wyśmiewani przez Brytyjczyków.

Zgłoś nadużycie
Nasi reprezentanci na tegorocznym konkursie Eurowizji, zostali uznani za jedne z największych osobliwości konkursu a tekst kawałka ,,My Słowianie” wyśmiany przez dziennikarzy tabloidu ,,Daily Star”.

Jak wiadomo, nie od dzisiaj, na każdym konkursie Eurowizji pojawiają się zarówno zwykli, przeciętni wykonawcy, jak i Ci odbiegający od statystycznej większości. Dobrze jest, gdy to wyróżnianie się z tłumu ma charakter pozytywny i dotyczy znakomitych umiejętności wokalnych i scenicznych wróżących międzynarodową karierę. Nieco gorzej, gdy artyści wybijają się z grupy innych uczestników, poprzez swoje kontrowersyjne zachowanie czy utwory, w których niezbyt wiadomo o co tak naprawdę chodzi, przez co często są określani mianem ,,kosmitów".

 

Niestety, do tej grupy zostali właśnie zaliczeni za sprawą tabloidu ,,Daily nasi reprezentanci na tegorocznym konkursie Eurowizji - Donatan i Cleo, którzy znaleźli się w tej grupie z reprezentantami Armenii, Austrii, Islandii, Gruzji, Szwajcarii i Francji.

Donatan i Cleo zostali zaliczeni do tej grupy za sprawą tekstu utworu ,,My Słowianie", który według dziennikarza ,,Daily Star" opowiada o ...chlebie :)


Anglojęzyczny tekst utworu ,,We are Slavic, we know how it is, we like to shake what mama in the genes gave us, girls grown up on country cream, fresh as Polish bread" został zrozumiany jako ,,przekaz: możesz być dumny z polskich korzeni. I lokalnego krojonego białego chleba. Polska piosenka o chlebie jest rozczarowaniem".

 

W ocenie magazynu polegli także: reprezentantka Austrii- Conchita Wurst, która według dziennikarzy wygląda jak Russel Brand w wydaniu draq queen, Francuzi, którzy śpiewają o wąsach, Szwajcarzy- rzekomo odwołujący się kanibalizmu oraz Islandczycy, których piosenka została nazwana wyliczanką dla dzieci.

 

Takie przyjęcie polskiej reprezentacji przez Wielką Brytanię nie napawa optymizmem przed jutrzejszym występem Donatana i Cleo. Pozostaje nam liczyć na wsparcie innych krajów oraz silnej reprezentacji Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję