Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Nowy, międzynarodowy singiel Spinache.

Zgłoś nadużycie
Spinache nie próżnuje i przedstawia nam kolejny singiel ze swojego nadchodzącego albumu, którego premiera zbliża się wielkimi krokami.

Artysta zaprezentował już trzeci singiel z albumu zatytułowanego po prostu ,,Spinache", który pojawi się na sklepowych półkach już 17 maja nakładem UrbanRec.
Zaprezentowany właśnie kawałek nosi tytuł ,,LavoLavo" a w jego realizacji gościnny udział wzięli legendarny skład Ortega Cartel oraz Frank Nino.

,,LavoLavo" stanowi kontynuację międzykontynentalnego, znakomicie przyjętego projektu Lavoholics, który łączy artystów z Polski i Kanady.

Wraz z zaprezentowanymi wcześniej singlami ,,Piję Życie Do Dna" oraz ,,Podpalamy Noc" zaprezentowany utwór promuje nadchodzący album Spinache. Znane już utwory są tylko częścią historii i doświadczeń, którymi dzieli się ze słuchami Spinache. Artysta skomponował i wyprodukował całość muzyki znajdującej się na solowym albumie. W napisanych przez Spinache tekstach na pierwszy plan wysuwa się bliskość, sensualność, esencjonalność i intensywność. Dopełnieniem całości są goście zaproszeni do współpracy przy utworach. Na krążku gościnnie usłyszeć można: Ortega Cartel, Franka Nino, Proceente, Dj Flipa, Monikę Mimi Wydrzyńską, Olgę Czyżykiewicz, Marka Dulewicza i Kamila Oefi Komendeckiego.

Tracklista albumu wygląda następująco:
01. Intro
02. Piję życie do dna
03. Ty tak jak ja
04. Ma tak być
05. Podpalamy noc
06. Zapisz (Feat. Mimi)
07. Hamulce
08. Jak roluję
09. CU (Feat. Proceente)
10. Gwiazdy blisko
11. Cykl
12. LavoLavo (Feat. Ortega Cartel & Frank Nino)

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3955
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję