Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Znamy nowe gwiazdy Tauron Nowa Muzyka.

Zgłoś nadużycie
Poznaliśmy właśnie nazwiska czterech kolejnych gwiazd, które zagoszczą już w sierpniu w przestrzeniach Muzeum Śląskiego w Katowicach.

Do składu imprezy dołączyli właśnie Neneh Cherry wraz z RocketNumberNine, Elliphant, Mitch & Mitch z Felixem Kubinem oraz Years & Years.

Neneh Cherry to artystka dobrze znana na scenie klubowej, mająca już na swoim koncie m.in współpracę z Massive Attack i Trickim. W swojej twórczości nie boi się odkrywać nowych,nieznanych jeszcze obszarów muzyki, która praktycznie nie ma dla niej żadnych granic. Podczas Tauron Nowa Muzyka pojawi się na scenie z dwójką niezwykle energetycznych DJ-ów z RocketNumberNine, co w połączeniu z jej charyzmą zapowiada niezapomniany występ.

Nie mniej energii dostarczy nam z pewnością również Elliphant wraz z którą do wspólnej zabawy ruszą tłumy fanów zgromadzonych pod sceną. Okazji do odpoczynku nie znajdziemy także podczas występu kolejnej gwiazdy - big bandu Mitch & Mitch pod przywództwem Felixa Kubina.

Festiwal odbędzie się w dniach 21-24 sierpnia w Katowicach.
W sprzedaży dostępne są jeszcze 2 i 3-dniowe karnety w cenach 160 i 190 zł, które można nabywać za pośrednictwem www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.ticketportal.pl, www.biletin.pl, www.biletomat.pl

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję