Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Polska w finale Eurowizji.

Zgłoś nadużycie
Donatan i Cleo z kawałkiem ,,My Słowianie” awansowali do finału konkursu Eurowizji.

Podczas wczorajszego konkursu Eurowizji, występ reprezentantów Polski spotkał się uznaniem europejskiej publiczności, dzięki czemu po raz pierwszy od wielu lat awansowaliśmy do finału konkursu.
Na scenie obok Cleo, której występ został nagrodzony brawami pojawiły się także dziewczyny ubrane w słowiańskie, seksowne stroje naśladujące wykonywanie prania w tradycyjny sposób czy ubijanie masła, a także reprezentantki zespołu Mazowsze. Sam Donatan śledził wszystko za kulisami. Podczas ogłoszenia wyników, nie musieliśmy długo czekać na wiadomość o awansie naszych reprezentantów do finału, który odbędzie się już jutro. Trzymamy kciuki!

Podczas II półfinału mnóstwo emocji wzbudził występ reprezentantki Austrii, Conchity Wurst, znanej już jako kobieta z brodą, która ogłosiła właśnie, że nie chce być kobietą, cokolwiek ma to oznaczać biorąc pod uwagę jej wygląd sceniczny. Obecnie przewiduje się, że Conchita Wurst jest jedną z kandydatek do zwycięstwa podczas tegorocznego konkursu Eurowizji.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję