Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Audioriver: Koniec sprzedaży drugiej puli karnetów.

Zgłoś nadużycie
Właśnie zakończyła się sprzedaż, drugiej, promocyjnej puli karnetów na tegoroczną edycję Audioriver. Od dziś cena dwudniowego karnetu wzrosła do 190 złotych.

Organizatorzy imprezy zachęcają do rozważenia zakupu karnetów już dzisiaj, które nie tylko są tańsze niż bilety jednodniowe, ale nie gwarantują również, że wejściówki jednodniowe wejdą do sprzedaży - jeśli wszystkie karnety wyprzedadzą się przed 21 lipca, garstka biletów na piątek i sobotę może być dostępna tylko na bramce. W zeszłym roku bilety na drugi dzień festiwalu, skończyły się już dwa dni wcześniej, a ostatnie wejściówki na piątek rozeszły się w trakcie imprezy.

Ceny biletów na Audioriver przedstawiają się następująco:
12 maja - 20 lipca: 190 zł
21-27 lipca: 220 zł
Bilet jednodniowy (piątek lub sobota na plaży): dostępne od 21.07: 120 zł

Karnety można kupić w salonach Empik, na www.audioriver.pl oraz na www.ebilet.pl.

 

Audioriver 2013 odbędzie w dniach 25-27 lipca w Płocku, a organizatorzy dotychczas ogłosili występy takich gwiazd, jak: Little Dragon, Trentemøller live, Naughty Boy, Loco Dice, Camo & Krooked Present Zeitgeist, Booka Shade live, John Digweed, Nina Kraviz, Brodinski, DJ Koze, Zeitgeber (Speedy J & Lucy), Erol Alkan, Fred V & Grafix feat. Dynamite MC, Hybrid Minds feat. Riya, Karocel live, Dom & Roland, Max Cooper live, Daniel Avery, Kangding Ray live, Skalpel, Special Request, Mind Against, Koven live, Maribou State, Ivy Lab, Dense & Pika, Akkord, Lakker live, BOKKA, Hatti Vatti & Lady Katee live.

Więcej informacji na www.audioriver.pl

 

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję