Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Zagraj na Sziget Festival 2014!

Zgłoś nadużycie
Chcesz zostać gwiazdą najgłośniejszego i najbardziej kolorowego festiwalu w Europie? Marzysz, żeby wystąpić na jednej imprezie z takimi gwiazdami, jak Queens Of The Stone Age, Outkast, Placebo i Lily Allen? Zgłoś się do specjalnego konkursu i zagraj na Sziget Festival 2014 w Budapeszcie!

"Naszego występu na Sziget nie możemy nazwać inaczej, jak krokiem milowym i początkiem zupełnie nowej przygody dla zespołu. Zaczęliśmy nasz koncert dla kilku osób, a skończyliśmy grać dla pełnego namiotu, otrzymując świetne przyjęcie ze strony słuchaczy oraz organizatorów" - tak swój koncert na Sziget wspomina polski zespół OCN, który zaraz po występie na festiwalu udał się do studia, by zarejestrować swój pierwszy angielskojęzyczny singel, a chwilę później podpisał kontrakt z dużą, międzynarodową wytwórnią. Teraz kolej na następnych wykonawców z Polski, by swoją muzyką zrobili furorę na tym niesamowitym festiwalu, który dla wielu młodych artystów stał się przepustką do wielkiej kariery.

Co roku na węgierskiej Wyspie Wolności koncertom muzyków z całego świata przysłuchuje się pół miliona ludzi - Sziget Festival to jedyne takie miejsce w Europie, które na jeden sierpniowy tydzień staje się odrębnym, tętniącym przez cały czas muzyką, światem, w którym przenikają się niemal wszystkie gatunki i spotykają artyści z najróżniejszych zakątków muzycznej sceny.

Jeżeli chcecie stać się jego częścią i nie boicie się zagrać na jednej imprezie z takimi sławami, jak Queens Of The Stone Age, Outkast, Skrillex, Placebo, The Prodigy, Manic Street Preachers, Deadmau5 i Lily Allen - koniecznie zgłoście się do konkursu, którego główną nagrodą jest zaproszenie do występu na Sziget!

Konkurs organizowany w serwisie Muzzo.pl jest skierowany do artystów solowych oraz zespołów - żeby wziąć w nim udział należy zarejestrować się na www.muzzo.pl i udostępnić w nim autorskie nagrania lub - jeśli posiadacie już konto - uzupełnić swój profilu o utwór/utwory, które chcecie zgłosić do konkursu.
Co ważne - po rejestracji lub aktualizacji profilu, należy dodać w komentarzach na profilu www.sziget.muzzo.pl informację o następującej treści: "Zgłaszam się do udziału w konkursie Zagraj na SZIGET Festival 2014 i oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem konkursu i akceptuję go".

Regulamin i wszystkie niezbędne kwestie organizacyjne znajdziecie także na stronie www.sziget.muzzo.pl.

Zgłoszenia przyjmowane są do 19 maja, do północy. Do 21 maja, konkursowe jury wyłoni 10 uczestników, którzy zostaną zakwalifikowani do drugiego etapu konkursu. Drugim etapem będzie już plebiscyt, przeprowadzony w dniach 22-29 maja za pomocą SMSów - kto otrzyma najwięcej punktów od głosujących, ten zgarnie główną nagrodę i zostanie zaproszony do występu na Sziget Festival 2014. Powodzenia!

Słuchajcie również codziennie po 20.00 radia RMF MAXXX, które jest partnerem konkursu. Z audycji "Hity są Wasze" dowiecie się więcej na temat konkursu i samego festiwalu.

Więcej szczegółów na temat konkursu i festiwalu na stronie www.szigetfest.pl.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3955
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję